Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellik a Tacskó kutya mit...

Láthatattlan000 kérdése:

Ellik a Tacskó kutya mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Ellik a keresztanyám kutyája délután 4 kor meg meg szulte az egyik kis kutyát de az meg is halt

azota is vajjudik nem tudunk vele mit csinálni csak járkál de vannak fájásai de mindig el megy neki nagyon félunk hogy a maradék 2-3 kutya is meg hal benne


2016. febr. 18. 23:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nincs okod elküldeni senkit sem sehova.

Nem vagyok vérbeli állatvédő, de 4 kutya után én is tudok egyest s mást.

Tacskó kutya. Oké, ki az apa? Nem tudod? Milyen kutyák vannak még ott? Esetleg a szomszédságában? Mert, ha nagyobb, mint egy beagle, akkor számíts a legrosszabbra, vagy hívjatok másik faluból állatorvost, hátha megtudja császározni. De így is úgy is el kellene vinnetek állatorvosi rendelőbe ami fel van szerelve a kutya ellátásához szükséges dolgokkal. Ne várakozz. Már az első kutya világrajöttekor hívni kellett volna a dokit.

2016. febr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok... komolyan mondom engem általában szórakoztat, amikor a nem felsőoktatási intézményben végzett emberek ordenáré módon trágárkodnak a neten, de sajnos azt kell hogy mondjam, hogy amíg lefröcsögted a nyomdafestéket nem tűrő válaszaidat az amúgy tök jogosakat író válaszolónak, az alatt az idő alatt akár egy taxit is hívhattál volna, valamint beszólhattál volna az állatorvosi ügyeletre a problémáddal, és ha valóban érdekelne a kutya sorsa, akkor fél órán belül már az ügyeleten lennétek...

Sajnos mi leírtuk azt, hogy mit kéne tenni, de szomorúan látom, hogy indulattól túlfűtve inkább a neten küldesz el egy számodra vad idegen talán fiú talán lányt a bús fenébe, ahelyett, hogy mondjuk a kutyád életével foglalkoznál.. nos igen... nem mindenkinek ugyan az a fontossági sorrend....

Ha már kiírtad a kérdést, akkor próbálj is meg az ésszerű tippekre hagyatkozni, és hívd fel először az ügyeletet, vázolva a helyzetet, és aztán a hozzátok közel levő taxitársaságot, akiknek úgyszintén elmondjátok a helyzetet, és közlitek, hogy olyan sofőrt küldjenek aki állatbarát, és szívesen mentené meg egy kiskutya életét...


abban az esetben viszont ha ár megtörtént a telefonálás, és le vannak fixálva a dolgok akkor elnézésedet kérem, és kérlek tájékoztass minket arról, amit az ügyeleten mondtak.

2016. febr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#20


*merre felé van segítség*

2016. febr. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ha eddig nem jutott el a kutya orvoshoz, legkésőbb ma már elviszitek...

Délután 4től 23:16ig néztétek, hogy szenved, és akkor is csak annyi jut eszedbe, hogy ide kiírj egy kérdést? És utána még van p*fád ilyen stílusban osztani a válaszolókat? Ha nem veszi fel az orvos a telefont, akkor el kell vinni egy ügyeletre. Ha nincs autó, akkor megkérni egy ismerőst akinek van, vagy elvinni busszal, vonattal. Nem tudom ez miért nem egyértelmű. Sőt, ha már vemhes a kutya, nem árt előre szólni egy állatorvosnak, hogy legalább tudjon róla, hogyha kezdődik az ellés, kéznél legyen. De persze ezt a felelős gazdák tudják csak, amik ti nem vagytok.

Ha azok lennétek, akkor ivartalanítva lenne a szuka, ha már nincs, akkor legalább odafigyelnétek rá, hogy ne cs*inálják fel, vagy legalább tudnátok, hogy melyik kutya lehet az apa, és ha nagy méretű, akkor rájöttetek volna, hogy nem sok esély van rá, hogy meg tudja szülni a kölyköket, legalábbis segítség nélkül...

2016. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a kutyával? Él még?
2016. febr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Éjszaka 3 órakkor fel hivtuk újra az állat orvost és már el tudtuk érni fel keltettem a barátomat mert itt lakik nem messze és el vittuk az orvoshoz a barátom ismeri az orvost és el intézte hgy máris kezelés alá vegyye
2016. febr. 19. 10:53
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
És hogy van a szuka és a kicsik?
2016. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a kutyákkal?
2016. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!