Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen ez a kutya...

Szerintetek milyen ez a kutya fajta? (lent)

Figyelt kérdés

Alaskan Klee Kai! Nekem tetszik csak kicsit furcsa a fejformája!

[link]


[link]


2010. márc. 31. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép.
2010. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Épp az a szép benne, hogy fura. Nagynak tűnik a feje, de ez csak a gyönyörű bundájától van így. Én elfogadnék egy ilyen szépséget!
2010. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép és aranyos. Olyan a fejformája, mint az én német spitz-emnek. :)
2010. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Durva hogy hogyan tenyésztette ki a nő, és hogy tényleg milyen szép fajta lett belőle!

[link]

2010. márc. 31. 11:39
 5/16 anonim ***** válasza:
A véletlennek köszönheti, és tényleg nagyon szép kutyákat tenyésztett ki!
2010. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Beleszerelmesedtem!:D

Kicsit mint a farkas,van benne vmi északi hidegség és vadság!

2010. márc. 31. 12:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint lesz ilyen kutyusod? Ha megvan küldj róla képet!:)
2010. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Régebben én is megszerettem, a lényege hogy a huskyt sokan szeretik de sportos, szökős jelleme miatt nem az az egyszerűen tartható fjta, ezért miniaturizálták.

De sajnos nem egységes a fajta, ahogy azt amerikától megszokhattuk: vannak egészen csúnya kutyák, amiknél a miniaturizálás miatt belekevert fajták jegyei csúnyán előjönnek. Én végül ezért mondtam le róla, nem tudhatom milyen lesz az adott kiskutya.

2010. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nagyona szép! A barátnőmnek is ilyene van. Nagyon okos, póráz nélkül sétál, tudja a dog dancinge alapjai, vitte már agilyti versenyre.

Tényleg nagyon jó ez a kutyafajta! :D

2010. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hol szerezte barátnőd,mert é hiába googlizom nem találok magyar országon tenyésztőt?

Hát igen egy két képen amit megnéztem lehet rajta látni hogy még nem teljes a fajta milyensége, ami ugye a sok bekeresztezésből adóik és hogy próbálták lekicsinyíteni a malamutot...

De szerintem nagyon helyesek!

2010. márc. 31. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!