Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffit szeretnék....

Amerikai staffit szeretnék. Hogy viselkedne szerintetek egy westievel?

Figyelt kérdés
Nos , van egy 4 éves kan westiem. Jövőre új bazi nagy kertes házba költözünk. Addigra már 5 éves volna a kan kutyusom és egy staffit gondolta mtársnak meg persze magamnak is. A megfelelő tulajdonságok szerint választottam a fajtát de félek hogy 2 kan marakodna viszont nőstényt nem szeretnék. Vagy staff tulajdonosok? nagyon dominálnak egy másik kannal?
2010. márc. 31. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát ha a westi nekimenne a staffinak abból nem lenne hosszú marakodás, ha érted mire gondolok :D, amúgy meg nevelés és szocializálás kérdése.
2010. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ööö.. :D értem a célzást de ... voltuam vele kutyasuliba és egyátalán nem érdekelte őt a többi kutya. De ha egy staffit raknák mellé és vele kéne laknia nemtudom mi történne . Szerintetek ez jó párosítás?
2010. márc. 31. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a párosítás van, 4 éves westie, és most 8 hónapos a staffi.Hát annyit mondok hogy veszélyesen kezdődött de hamar összeszoktak.Adott helyzetben nagyon összefognak.
2010. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kinn vannak neked-? vagy benn?
2010. ápr. 1. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:
az amstaff csak kinn, a westie ahol kedve van
2010. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!