Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanításra általában...

Ivartalanításra általában mennyivel korábban kell időpontot foglalni? Tavaszi tüzelés?

Figyelt kérdés

A kutyám majdnem 9,5 hónapos, szuka, közepes testű, viszont még nem tüzelt. Ivartalanítani március utolsó hetében szeretnénk, mivel akkor tudjuk megoldani, hogy egy hétig állandó felügyelet alatt legyen, de félünk attól, hogy esetleg pont akkor kezdene el tüzelni.

Szerintetek ezek az adatok alapján esedékes lenne neki pont akörül?

Illetve a kinézett állatorvos mikor kell felhívni időpontot foglalni? Nem szeretném 1 hónappal előtte, hiszen mi van, ha mégsem tudjuk akkor majd vinni, mert pont tüzelni fog, szóval nem tudom, hogy legyen?



2016. febr. 21. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődjél az orvosnál, de szerintem jobb ha hamar lefoglalod :)
2016. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lefoglalhatod már akár most is, hiszen nem tudni mennyire telített az ilyen előjegyzés. Ha akkor meg pont betüzel, akkor telefonálsz új időpontért.


Én olyan helyen, ahol dúskálunk állatorvosokban, majd 3 hétre kaptam időpontot lány cicára.

2016. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szóval tüzelés alatt nem lehet ivartalanítani?

Igazából tényleg az a biztos, ha telefonálok, csak elég furán jönne ki, ha előtte mondjuk 2 nappal meg lemondanám, de ez sajnos benne van a pakliban.

2016. febr. 21. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol vagy? Únyon a rendelőben, ahová mi járunk Pestről egy hét a várakozás és profi felszerelés, profi doki. Keress rá, azt hiszem allatorvosinfo. Dr Lakatos Tibor, mi minden állatunkkal oda járunk, még Budakeszin ismertük meg, amikor a Kalpkában rendelt.
2016. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tüzelés alatt nagyon vérzékeny a kutya, olyankor nem ivartalanít egy precíz doki. Amit én ismerek dokit, nála kb az adott hétre már tudsz időpontot foglalni.
2016. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kecskeméti doki érdekelt főképp, már túl van a tüzelésen is, szerencsére nem történt semmi gond, szóval azóta megoldódott.:)

De köszönöm a válaszaitokat!:)

2016. szept. 5. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!