Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Várhatóan mennyi kiló lesz az...

Várhatóan mennyi kiló lesz az a kislány bichon bolognese, aki 6 hónaposan 2,75kg?

Figyelt kérdés
Mint mondtam, kislány. Amikor elhoztuk 9 hetesen volt 1,25kg. 5 hónaposan pedig 2,5kg. Anyja ÁLLÍTÓLAG 3kg, az apja ÁLLÍTÓLAG annyi se. Az alomból így is ő volt a legkisebb, a fiútesója kb mindig egy 0,25kg-val több volt, ha ez bármit is mond bárkinek. Most 6 hónapos, 2,75kg, és az érdekelne hogy várhatóan meddig és mennyit fog még nőni? Köszi! :)

2016. febr. 21. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Testtömege: A bolognese tömege 2,5 és 4 kg között lehet.
2016. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, de mivel ilyen kutyám van, gondolhatod, hogy az alapvető infóknak - mint pl a súlyintervallum - utánanéztem még a megvétele előtt :) Csakhogy a legkisebb súly majdnen a duplája a másiknak, szóvak nem mindegy :)

Azt meg a kérdéemből tudhatod, hogy 2,5 kg már biztos nem lesz :D

2016. febr. 21. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
miután 8generációra vissza is örökölhet, így lehet a szülei kicsi tömegűek ,de mondjuk a nagyszülők közül lehetnek nagyobb termetűek. bármit örökölhet
2016. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, és szülőktől függetlenül, várhatóan meddig,hány hónapos koráig nő egy kislány bolognese? :)
2016. febr. 21. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
őszintén ezt nem tudom :) ami nekünk lesz kutyánk Samoyéd 2 éves koráig nő (szőrzete, teste,magassága) esetleg keressél fel egy facebookos csoportot, ott vannak néha tenyésztők is, vagy egy tenyésztőt. Ha jó tenyésztőt találsz akkor szívesen fog segíteni :)
2016. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A samoyed ugye nagytesű, az sokkal tovább is nő, a havennes-ről olvastam h olyan 1 éves koráig, de a bolohnese még attól is kisebb, ezért kérdeztem. Köszönöm a válaszokat! 😊
2016. febr. 21. 17:51
 7/8 elwera ***** válasza:
Szerintem 1 évesen lesz 4 kilós vagy több is, ha fél évesen már majdnem 3.
2016. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kutyád a kistestűek csoportjába tartozik. Így rá is az a növekedési időszak vonatkozik, mint a havanesere.
2016. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!