Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak neki?...

Milyen nevet adjak neki? Holnap megyünk egy nagyon édes Bolognese kislány kutyáért. És bajban vagyok a névvel.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék szokásos mindenhol hallható nevet adni neki..hanem valami különlegeset...De azért még is,kutáyhoz illő legyen....(Igazság szerint imádom Japánt..És ha lehet egy picit afelé is hajlok)szóval ha tudtok valami valami aranyos lány kutya nevet aminek van egy kicsi Japán beütése szívesen "meghallgatom".. Szerintetek hülyeség lenne,ez a kicsit Japános dolog? Csak...azért még is szeretném...

#kislány #nevetés #édes Bolognese #kutyáért. #névvel.
2013. dec. 13. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz meg pár animét :-D
2013. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fistine
2013. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is nézz meg pár animét főleg kutyásokat pl Ezüst nyíl, ginga densetsu weed ... és dönt utána, vannak mint japánul mind magyarul csodálatos nevek én pl a Mufurc-ot onnan szedtem, de a kutya jelleme is olyan volt :) Honnan veszitek és hány hetes ha szabad érdeklődenem?
2013. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézz animét.

vagy

[link]

vagy

[link]

és ezen kívül még csomó oldal van japán nevekkel.

2013. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A Yuki(hó) pl illene rá mert fehér de csomó jó nevet lehet találni a fordítóval. Amúgy az én hörcsögöm Haku,a kutyám Kiba. :)
2013. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És milyen igazatok van...Köszönöm szépen a segítséget.... :)

A Yuki nagyon jó ötlet *-* Akkor ideje animébe temetkezni:)

2013. dec. 13. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
mutass róla fényképet! :)
2013. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiara, Akora, [link]
2013. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!