Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos staffordshire terrier?

5 hónapos staffordshire terrier?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos jól nevelt kan Beaglém. Szeretnék mellé egy 5 hónapos kan staffordshire terriert. Szerintetek hogy fogadnák el egymást?A Beagle nem domináns egyáltalán.Azért nem szeretnék 2 hónapos staffot, mert a beaglém nagyon játékos és a nála kisebb kutyákkal nem tudja hogy kell játszani leteperi őket.Ezért lenne jó egy idősebb aki méretben már hozzá való lenne.Nyugodtan írjátok le ha nem ajánljátok és hogy miért nem!
2010. márc. 31. 16:29
 1/2 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy 5 hónaposan mennyivel lenne nehezebb elkezdeni engedelmességre tanítani?
2010. márc. 31. 16:32
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a saját tapasztalatomat tudom csak leírni Neked, de hátha segítek vele a döntésben.

Nekem is van staffom, 6 hetes kora óta van velem. 5 éves volt (és 32-33 kg körüli), amikor a menhelyről kihoztunk egy 4 hónapos németjuhászt mellé. Imádom mindkettőt, de a staffim jólneveltebb, kezelhetőbb, látszik, hogy egészen pici kora óta velem van. A 4 hónaposan magamhoz vett kutyussal már voltak gondok, azt nem tudhatod, hogy 4-5 hónapos korára az addigi környezete miatt esetleg milyen tulajdonságokat szedett magára.

Szerintem nyugodtan válaszd inkább a 2 hónapos kutyust. Csak azért írtam le az én staffim súlyát, hogy ne aggódj, ők is játszottak, leteperte, de nem tett benne kárt, aztán meg ahogy növekedett a német juhász, ez már végképp nem okozott gondot.

Sok örömöt kívánok hozzájuk, én is imádom a sajátjaimat! :)

2010. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!