Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van Somogy megyéhez közel...

Hol van Somogy megyéhez közel amstaff kennel?

Figyelt kérdés
Mennyiért adják el a kölyköket?

2016. febr. 22. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs hogy most nem a kérdésedre válaszolok de most nagyon dobálják ki a stafi, pitbull kölyköket! Mielött vennél érdemes lenne felhivnod a Barcsi menhelyt hátha van náluk! Állítólag most rengeteg kölyökkutya van náluk. Hívd fel őket hátha van stafford-juk és menny el megnézni őket! :)
2016. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ténleg ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszolok de ő is gyönyörű, nagyatádon a menhelyen van: [link]
2016. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, ő keverék :)
2016. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám, hogy nézz szét menhelyen.

De egyébként ha tényleg maximálisan emellett a fajta mellett akarsz megállapodni 15 évre, akkor ne abból indulj ki, hogy van-e vagy nincs a közeledben. Ha akarsz egyet, igen is menjél érte messzebb...nekem nincs törzskönyves kutyám, mindig befogadott van/volt, de a környéken nincs sok tenyésztő, és tudom, hogy ha ott lenne a helyzet, hogy veszek egyet, nem érdekelne a távolság, főleg ha csak hazai felhozatalból választok. De ha üresek lennének a menhelyek (egy szebb világban...) képes lennék más országból hozni kutyát :)

2016. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!