Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja?

Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Tudom, elég hülye kérdés lesz, de mindig nagyon féltem a kutyusomat. Szombaton voltam apumnál, aki tanyán lakik, és ott hátul az udvaron elkerülhetetlen a nyuszi kaki meg ilyenek, és a szombaton a kutyusom megszagolt egyet. Lehet tőle veszett (egyszer egy műsorban láttam, hogy egy férfi attól lett veszett, hogy Amerikában egy erdőben voltak, és mosómedve kakitól veszett meg (vagy ez hülyeség?))? Nagyon féltem S.O.S

2016. febr. 23. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A házinyuszi nyilvàn nem lehet veszett, te butus :)

Semmi baja nem lesz a kutyidnak, ne aggódj.

2016. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem házi nyúl, hanem azok, amik az erdőből jönnek át, mert szoktak átmászkálni
2016. febr. 23. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen oltva van, akkor semmi baja nem lesz, hiszen éppen erre való az oltás. Ha ilyen helyekre jártok, akkor érdemes az éves veszettség elleni oltás mellé a kombinált oltást is évente ismételni és természetesen gondoskodni kell a bolha/kullancs esetleg szívférgesség elleni védekezésről.
2016. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy pár éve nem vittük állatorvoshoz, mert anyagi problémáink voltak, mostanra sikerült kilábalnunk belőle😞 Legközelebb is csak fizetéskor tudom elvinni, ami már tervben van!!!
2016. febr. 23. 19:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Bár úgy tudom a veszettség nyál útján terjed
2016. febr. 23. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Szagolástól nem lesz veszett senki sem. Veszett nyúlról még nem szólt a történelem amúgy sem.
2016. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nagyon nagyon köszönöm!!! Életmentő vagy, nagyon megijedtem😟 Köszönöm köszönöm!!😘
2016. febr. 23. 20:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Basszus, most olvasom, hpgy a nyúl nem is lehet veszett, mert a teste antianyagot termel:D
2016. febr. 23. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!