Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nincs komoly baja?

Ugye nincs komoly baja?

Figyelt kérdés

Lassan 6 hónapos, 7 kiló körüli keverékről van szó.

A kiskutyám az előtt, mintha hányt volna, egyébként ilyen nyálszerű pépes dolog jött ki (csak egy kicsi).

Az előbb felvettem magam mellé, de néha olyan volt, mintha csuklana is fuldokolna, vagyis olyan köztes állapot. Mi lehet a probléma?

Lehet csak szimplán az, hogy kicsit többet mozgott a kelleténél (5,5 órát voltunk kint összesen és elég sok kutyussal találkoztunk). kicsit fáradtnak tűnik, de hát késő van, meg elég sok kutyával játszott ma.

Lehet valami komoly? SOS

Orvoshoz csak holnap este tudjuk vinni... :(



2016. febr. 18. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak túlpörgött, attól néha előfordul ilyen. De ha nem múlik el, mutasd meg dokinak.
2016. febr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm. Ment a zöld kéz.

Veletek volt már ilyen? Hogy túlpörgött?

Ha bárki más tud bármi hasznosat mondani, megköszönöm.

2016. febr. 18. 00:52
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem a macskám csinálta ezt, egész nap rohangáltunk a lakásban, játszottam vele vagy 3-4 órán keresztűl aztán kidőlt és kicsit hányt, elvittem orvoshoz, mondták ez csak fáradságtól van...

Persze azért ha nem múlik az orvos nem árt

(igen egy macska más mint egy kutya)

2016. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 honaposan nem szabad tulsagosan kimeriten a tul sok elmeny futkosas ellenkezojet eri el . tul faradt lesz es ez megviselheti a gyomrat is ami jelentkezhet hanyas vagy hasmenes formajaban is. remeljuk mas baja nincs, ird meg mit mondott az allatorvos? Be van oltva a kicsi Parvo virus ellen? az nagyon fontos a kiskutyaknal.
2016. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Reggelre jobban lett, oltva természetesen van.

Csak egy kicsit megijedtem. Azt hiszem, valóban túl sokat mozgott.

2016. febr. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!