Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek jó állatorvost,...

Ismertek jó állatorvost, akinél esetleg voltatok ivartalanításon?

Figyelt kérdés

Főleg Kecskeméten érdekelne, szuka kiskutyámat szeretném ivartalaníttatni, megvan az időpont, amikor szeretném vinni, de fogalmam sincs mennyivel előtte kell telefonálni, mert még nem tüzelt, ezért szeretnék lehetőleg minél később, hogy nehogy pont akkor kezdjen el.

Ti mennyivel előre foglaltatok ivartalanításra időpontot és kinél?



2016. febr. 24. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

én elmentem az orvoshoz és megkérdeztem, hogy mikor tudná ivartalanítani. adott egy időpontot (egy héttel később azt hiszem) és akkor elvittem.

nem te döntöd el, hogy mikor szólsz és neked mikor jó, hanem hogy mikor ér rá az orvos. odatelefonálsz vagy bemész, mond valamit és ha neked nem jó, foglalsz másik idpontot. legkorábban mondjuk két nappal előtte adhat, mert a műtét előtt már nem ehet-ihat a kutya, azt ki kell várni.

állatorvost sajnos nem tudok ajánlani, mert messze lakom tőled.

2016. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze persze, én sem gondoltam, hogy majd ő alkalmazkodik hozzám, hanem, már most tudom, hogy pontosan mához 1 hónapra leszek itthon 1 hétig, és akkor szeretném vinni majd, de ehhez nem merek még most telefonálni, mert lehetséges, hogy addigra esetleg elkezd tüzelni. Ezért szeretnék minél későbbig várni az időpontfoglalással, de akkor kb. két héttel előtte majd telefonálok, hogy tud-e fogadni, köszönöm a segítséget :)
2016. febr. 25. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel most és mondd el neki, hogy mi a helyzet. ha a megbeszélt időpontra betüzel, szerintem nem akad ki az orvos, ha lemondod időben, megesik az ilyen. jobb, minthogy esetleg nem kapsz akkor már időpontot.
2016. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt fogom tenni!
2016. febr. 26. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem találtál, akkor ajánlom Dr. Bende Zoltánt a Petőfivárosban van rendelőjük. Mi hozzájuk járunk, többek között az ivartalanítást is ő végezte el a kutyusomon.

Vet-Pet Állatorvosi Rendelő – 6000 Kecskemét, Tavirózsa u. 30. Telefon: +36 76 401 086; +36 30 995 3305.

2016. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!