Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy törzskönyve...

Mennyibe kerül egy törzskönyves tervueren?

Figyelt kérdés
Nem első osztályú vérvonalból, csak hobbykutyának.
2010. márc. 31. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

mi 50 ezerért vettük, de diszpláziás is lette.

Tudom ajánlani a fajtamentőket,olykor fajtatiszta, gyönyörű tervuk közül is válogathatsz, de Dior-t ajánlanám a figyelmedbe, gyönyörű és még kamasz, bár szürke és inkább mali, de egy főnyeremény!

[link]

és itt is kérdezhetsz, itt van a legtöbb hobbi belgás és tenyésztők is:

[link]

2010. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát, az az igazság, hogy nem nekem kéne, hanem egy ismerősömnek szeretnék venni ajándékba. ő már régóta ilyen fajtát szeretne. nem szeretne legjobb tudomásom szerint se kiállításra, sem versenyekre menni a kutyussal, ezért nem gondoltam semmilyen erős vérvonalra.a fajtamentőknél elég ritkán vannak kölykök, ő pedig azt szeretne.

egy jó tenyésztő DP-re szűria kutyáit, törzskönyves, tenyésztőtől vett kutya, ha jól nevelik, nem lesz DP-s.(mert hát a DP nem csak öröklés útján alakulhat ki...) egy ilyen kutya árára lennék kíváncsi.

2010. márc. 31. 21:53
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy nem lesz 100 ezer alatt. de összeszedem valahogy a kutyus árát, esetleg többen dobjuk össze.
2010. márc. 31. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig tervuban 2 féle "tenyésztő" kategória van: az 50 ezres dp-s és a 100 ezres "első osztályú vérvonalú"(ami egyáltalán nem jelenti azt h szép és egészséges idegileg, de ez hosszú lenne).
2010. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azt tudod h kutyát nem adunk meglepetésként ajándékba? Mindenképpen a leendő gazdi válassza meg a kennelt, kutyát-ő nyögi majd akár 15 évig az állatorvosi költségeket ha rosszat választotok.
2010. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bergerac de HU kennel, Halász Ildikó. Tőle érdeklődj - nagyon jó kutyái vannak, az egyik legjobb tenyésztő és ha jól tudom akkor nem is horror árért adja. Viszont ez az ajándékozósdi nem egy nyerő ötlet....
2010. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális tenyésztő így nem is ad el kutyát. Élő állatot nem ajándékozunk, csak ha előre megbeszélted a leendő gazdival. Én húsvétra kaptam a kutyámat a szüleimtől, de nem meglepi volt, hanem együtt mentünk kiválasztani és már legalább fél éve tudtuk, hogy valamikor elhozzuk. De így is nagyon örültem, sőt, talán még jobban is, mintha meglepetés lett volna.
2010. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tervezi a kutyust egy ideje, de még "nem lépett a tettek mezejére".
2010. ápr. 1. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!