Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom beteg (daganat)...

Kutyusom beteg (daganat) sajnos nem sok van hátra neki. Rossz ember vagyok mert már elfogadtam, hogy hamarosan elmegy? Elfogadtam, hogy jobb lesz neki, nem szenved.

Figyelt kérdés
:(

2016. febr. 25. 09:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Több száz ezerért meglehetett volna műteni, de akkor az altatást nem bírta volna ki. A doki szerint fájdalmai nem voltak. Csak az utolsó hetekben már felállni sem tudott, alig evett, mi itattuk, etettük. :(
2016. márc. 1. 10:24
 12/17 anonim ***** válasza:

:( Sajnálom.

Ha már idős volt, és tényleg nagyon áttétes, akkor tényleg úgymond felesleges kínzás lett volna. Nekünk az egyik kutyánkat megmérgezték, és 12 napig mentünk vele napról napra dokihoz, infúzió, injekció, vizsgálatok...gondolhatod mennyire kellett neki ez az egész. Utolsó nap sajnos rosszabbra fordult az állapota, így muszáj volt elaltatni. De ha az ember hamarabb tudja, hogy mi lesz, akkor biztos, nem csinálom végig vele, nem magam miatt, vagy a pénz miatt, hanem mert neki ez a pár nap nem volt öröm :( Csak hát az ember reménykedik az utolsó percig is...

2016. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

14 éves volt.

Sajnos kétszer ki újult neki. Ép mire begyógyult az elsőnek a helye, jött a második. :(

Ez után volt az, hogy lassan leépült, nem tudott már lábra állni. Amíg tudott menni akkor is mellette kellett állnunk, nehogy elessen vagy bármi történjen vele.

Azt mondom, hogy jobb, hogy már nem kell szenvednie, de hiányzik. Szinte magam előtt látom, minden apró dolog rá emlékeztet.

Lehet gyerekesnek tűnik, vagy sokak szerint nem ember volt túl kell rajta lépni, de ezeket az éveket nem lehet kitörölni ha normális érzelmi intelligenciával rendelkezünk.

2016. márc. 1. 18:05
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet eltörölni. Nekem több, mint 2 éve halt meg a kutyám, és a sírjára nézve most is képes lennék magam alá süllyedni. Van másik kutyám, de az érzést nem lehet elfelejteni. És nem is halványul, cseppet sem. Én is olyan vagyok, még mindig, hogy apró dolgokról is eszembe jut, hiába már van jó ideje másik kutya..

Ne emészd magad, mert te mindent megtettél, más hagyja szenvedni a kutyáját, meg leadja, mikor a kutyának a legnagyobb szüksége lenne rá (betegség, öregség). Te kitartottál mellette, és ápoltad végig, ettől többet sajnos nem lehet tenni.

2016. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Nem kell túllépni, igenis meg kell gyászolni. 14 év az hosszú idő, nem 2 nap elfelejteni.
2016. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem is akarom elfelejteni. Másik kutyát nem szeretnék...
2016. márc. 2. 14:30
 17/17 zebulon66 ***** válasza:
100%
Kicsit későn olvastam. Hasonló cipőben jártam. Öreg volt a kutyusod, szép élete lehetett. Kár lett volna bármiképp kínozni el kell tudni engedni. Én is megfogadtam soha többé nem lesz kutyám, ma kettő van.
2017. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!