Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köhögésre mit kapott a kutyuso...

Köhögésre mit kapott a kutyusotok és milyen hamar jött rendbe? Lenn folyt.

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete kapott Diaphyllin gy.szert és 2 injekciót, amikor fuj a szél kicsit megint köhögött. Benti kutyus.

Mit tehetnék, hogy nehogy előjöjjön? Megröntgenezték, nem találtak semmi elváltozást, de azért aggódom, mert a gyógyszertól nagyon fel volt dobva és gyakrabban kellett pisilnie.



2016. febr. 25. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

Hát figyelj, én nem vagyok állatorvos, de mikor lefialt a szomszéd macska a pincébe, akkor a kismacskák is megfáztak, és (felneveltük, mert nem akartam hogy vízbe legyenek fojtva..), mikor már ehettek, akkor is köhögtek, meg folyt a szemük, én a szemüket kamillás vízzel töröltem át, és meleg tejet mézzel adtam nekik. 3(!) nap múlva nem hallottam a köhögést. Én úgy csináltam, hogy 5-6 kiscicának adtam fél liter tejbe 2 kávéskanál mézet.

Nem hiszem, hogy nagy baja lenne tőle, szóval próbáld meg. Csak ne vidd túlzásba, sok tej nem túl jó, de amúgy a 14éves kutyám köszöni szépen, 2naponta kap 2 dl tejet, és egészséges:D

2016. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen a macska ihat tejet.


A kutyáknál hasmenést okozhat,nem mindegyiknél de elég sok kutya érzékeny rá.


kammillás teát viszont itathatsz vele

2016. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként szereti a kefirt, joghurtot nem csak simán, hanem müzlivel, amiben nincs benne a mazsola és a mogyoró.
2016. febr. 25. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor kamillás vízbe mézet. Szerintem a méz a lényege a leírásomnak, nem hiszem, hogy tejtől meggyógyulna (mert ugye az alapból csak tovább növeli a bacik számát).
2016. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!