Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya szobatisztaságát...

Kiskutya szobatisztaságát hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva lesz egy német törpe pincserem.Azzal tisztában vagyok, hogy akkor mehet sétálni ha megkapja az összes oltását,de valahogy szobatisztaságra is kéne nevelnem. Sok véleményt olvastam már és teljesen kétségbe estem.Kockáztatni nem szeretném hogy bármilyen ferőzést vagy vírust elkapjon az utcán,de ha szobatisztaságra szeretném nevelni akkor valahogy le kell vinnem.Sajnos Budapest belvárosában lakom,ahol nem igazán van kutyamentes övezet és elkerülhetetlen lenne, hogy ne találkozuon más kutyákkal vagy kutyapiszokkal. Ha bent tartom több hónapos koráig és engedem hogy lakásba piszkoljon aztán meg megtiltanám akkor nem zavarodna össze? Mit tegyek?
2016. febr. 28. 18:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Természetesen az állatorvos véleményét is ki fogom kérni ez ügyben.A pelust már biztosan beszerzem.És köszönöm jó kívánságát!
2016. febr. 28. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!