Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutyánál azt jelenti,...

Ez a kutyánál azt jelenti, hogy elismeri, hogy ő volt?

Figyelt kérdés

Három kistestű kutyám van.

Valamelyik elkezdett a lakásba piszkítani, de nem tudom melyik.

Ma az egyik mellettem feküdt, a másik még az udvaron volt, a harmadik meg a másik szobában.

Erre látom,hogy a fürdőben ott a piszok, de 10-20 perce még nem volt.

A gyanítható tettest a nevén szólítva nem barátságos hangon hívtam.Többször ki kellett mondanom a nevét, mire lassan, lomha mozgással, fülét hátrahúzva, leengedett farokkal jött.

Mutattam a fal mellett lévő eredményre, ő közelebb jött hozzám, és ott a hátára feküdt,csóválta a farkát.

Nem bántottam, rámutattam az ajtóra, és mondtam, neki,hogy húzzál ki (ezt ismerik, általában a nevén szólítva az ajtóra mutatva szoktam kitessékelni őket a szobából, ha csupán nem akarom,hogy bent legyenek, de a húzzál ki(fele) mondatnál, már tudják,hogy sietni kell)

Lassan elkezdett kiballagni, ezért még dobbantottam egyet, amire meglódult.

Aztán mikor ettem oda se jött, mert általában odajönnek, és néznek, hátha leesik valami, de ő most nem jött.

Remélem érti miről volt szó, mert egyébként ő a legrendesebb kutya, sosincs vele baj, és kicsit már dühítő volt,hogy szinte minden nap oda van tojva, séta után 1-2 órával.

Nincs tapasztalatom felnőtt nem szobatiszta kutyákkal, nem tudom,hogy helyesen jártam e el, így láttam jónak, viszont nem bízok benne,hogy eredményes lesz, tehát minden segítőszándékú hozzászólást szívesen vennék.


2016. febr. 28. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszel, amit szeretnél :) Ha szaktekintély véleményére vagy kíváncsi, menj és kérdezz meg egyet. A gyakorikérdéseken sajnos kevésbé komoly emberekkel kell beérned :)
2016. febr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

:D


Azért vicces, hogy miután vki itt megtámogatott, egyből lereagáltad a dolgokat.:)


A probléma azzal van, hogy hónapok óta látogatom én is a gyakorit, és bizony az embernek egy idő után elege van abból, hogy annyit lát, hogy akumi mindenkinek osztja az észt magas lóról (csak tegnap-tegnapelőtt kb. 3-4 ilyen kérdést láttam). A legszebb az egészben, hogy tényként kezel olyan dolgokat, amiket ember nincs a világon, aki tudhatna, pl. a kutyák gondolatai.


Azért kíváncsi lennék, ha végiggörgetnél a megválaszolt kérdéseiden, 10-ből hány lenne, ahol beugatsz vkinek, de van egy merész tippem.

2016. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Te amúgy miről beszélsz? Van rajtam kívül legalább tizenöt másik ember, aki ugyanezt csinálja, erről szól ez az oldal. Csak nem mindenki tolja névvel. Kérdeznek, válaszolok, tizenöt év kutyás tapasztalattal, kutyaiskolai oktatóként, viselkedési problémák szakterülettel - ezer bocsánat, hogy merészelem ingyen és bérmentve felhasználni a szaktudásomat mások javára. Majd próbálom visszafogni magam, lehet fizetni is ugyanezért, vannak még egy páran az országban, akik ezzel foglalkoznak.

Egyébiránt nem várok támogatást senkitől, egyszerűen csak nem dekkolok 24 órában a gyakori előtt, bármennyire is úgy tűnik.

2016. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!