Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szibériai Huskyt lehet...

A szibériai Huskyt lehet tartani panelba?

Figyelt kérdés
Napi 3 sétával és kinti/benti játékal!
2010. ápr. 1. 13:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Csak jól körülkerített kertben.
2010. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem érzi jól magát a lakásban. Hatalmas mozgásigénye van!
2010. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

nagyon nagy a husky mozgásigénye, még sétálva is szerintem, ráadásul még szökős hírében is állnak:) úgyhogy udvaron is csak jól elkerítve..


szerintem panelba inkább a társasági kutyák valók

2010. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Nálunk sokan tartanak husky-t lakásban. Tégla, panel, tök mindegy. Jól kifuttatják a kutyust és megfelelő mozgás tere van. Sztem őket még lehet kényelmesen lakásba tartani, de én pl németjuhászt már nem tartanék. Nem kínoznám szegényemet.

Am olyan kutyát tartasz amilyet akarsz, csak legyen meg neki a mozgástere.

2010. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
17%
kizárt, még kis kertben sem! tapasztalat
2010. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Akiteki ***** válasza:
88%

Az utolsó tapasztaltnak nem is kéne.


8 évig volt panelban huskym. 8. emeleten ketten voltak.

Nekik édesmindegy, hogy hol alszanak, nekünk kellett napi több óra séta, kutyafuttató, hétvégén kirándulások.

Most kertünk van, de ha nem megyünk sehova, akkor is itt fekszik mindenki a lábamnál. Néha kimegyek játszani velük, hogy ne lustálkodjanak annyit. Ha séta jön, akkor persze tülekednek.

Csak az a husky szökik, amelyik unatkozik.

2010. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem séta mellet sem normális akkora kutyát tartani panelban,ami még normálisan megfordulni se tud az előtérben.. aki panelben lakik miért nem tud kis/ közepes méretű kutyát választani? Kiváncsi vagyok mit szólna ha bezárnám egy kennelbe,és naponta 3*1 orára kivinném,marha jól érezné magát tuti.
2010. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Akiteki ***** válasza:
86%
13:44 Láttál már huskyt? Vagy tisztában vagy vele, mi a közepes méret?
2010. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
18%

szia!

Itt egy cikk amit a figyelmedbe ajánlanék. Az a lényeg, hogy kitenyésztettek egy Új fajtát miniatür husky névvel, ami tökéletes mása a nagynak csak éppen alig fele akkora méretekkel rendelkezik. Mivel te nem munkakutyának akarod használni, megelégedhetnél a kisebb verzióval is, mert a nagyobbal istentelenül sok bajotok lesz , ha panelba fogjátok tartani.


[link]

2010. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Akiteki ***** válasza:
75%

Mekkora marhaságokat bírsz írni!!

Gondolod, hogy ha szeretne egy huskyt, akkor majd vesz 5000 dollárért amerikából egy keveréket?

Érdekes, hogy a lakótelepi hízólabradorról meg az idegbeteg yorkiról senkit nem akarnak lebeszélni. Ha valaki egy normális kutyát szeretne, azonnal jön egy rakat ellenlábas.

Miért nem azok válaszolnak, akiknek valami halvány segédfogalmuk van az adott fajtáról?


Kedves kérdező: én is mutatok egy linket:

[link]

2010. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!