Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok a goldiról és a...

Tapasztalatok a goldiról és a beagleről?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi hogy melyiket vegyek csak kíváncsi vagyok a tapasztalatotokra,véleményetekre róluk.
2010. ápr. 1. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Golden barátságos, játékos, szeleburdi de szívesen tanul de láttam már agresszív példányt is. Szerintem divatos fajta n személy szerint egy ritkább fajtát választanék. Beagle makacs, állandóan menne, oda sem figyel a gazdira, sőt tulajdonképpen mindegy neki hogy ki a gazdája, rossz, szökős, ugatós! Bocsánat ha valakit megsértek! Ezek TAPASZTALATOK, sajnálom hogy eddig nem találkoztam feltétlenül engedelmes beagle kutyával biztos rossz gazdáik voltak!
2010. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen a gazdi hibája mert nekem is van egy és ő okos,jólnevelt,játékos,hűséges és még egy csomó jó tulajdonságot tudnék sorolni a goldoról hogy én még nem találkoztam agresszívvel de igazad van
2010. ápr. 1. 18:57
 3/5 A kérdező kommentje:
meg annyi hogy engem nem befojásol mi a divat vmi akár divatos akár nem legyen szó cipőről ruháról nem befolyásol a divat pláne egy kutyáról aki nem egy tárgy
2010. ápr. 1. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak egy agresszív goldennel találkoztam (ugye divatos ezért sokaknak kéne olcsón, szaporítók...) de azt legalább elvitték kutyaiskolába.
2010. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Beagle-ökkel annyi a tapasztalatom, hogy tündériek, okosak, de nagyon önfejűek :)


Az egyik kutyánk golden, ő egyszerűen imádnivaló :D nagyon okos, bár néha eljátssza hogy ő a hülyék hülyéje :DD megbízható kutya,jó házörző, és imádja, ha foglalkozunk vele :D

2010. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!