Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivaváról tapasztalatok?

Csivaváról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire ugatós,mennyire ragaszkodik gazdajahoz,lehet-e alomra szoktatni....

Ezek a legfontosabb kerdeseim de minden tapasztalatra kivancsi vagyok:)



2016. márc. 2. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg: ja kétszer viszi le és a kutya nem pisil a pelusra, akkor napi kétszer pisilt csak. Amúgy visszatartotta. Nagyon nem egészséges és sokat elmond arról, hogy a kutyának mennyire nem természetes bent végeznie a dolgát. Aki csak kétszer tudja levinni, az ne vegyen kutyát.
2016. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Énis így gondoltam. Mondtam neki hogy nem jó ötlet stb. De mivel nekik bejött hát legyen. :) csak egy példának mondtam hogy ilyen is van. Én pl a kutyámat ha akarnám se szoktatnám rá ilyenekre :D
2016. márc. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem egy extra mini csivavám van aki már pelusra volt szoktatva mikor megkaptam. Mikor idekerült hozzám a környezetváltozástól kicsit zavart volt ès fèlt úgyhogy nem mindig talalta meg a pelust. Próbáltam arra szoktatni hogy kint pisiljen de remènytelen kb másfèl-kèt óránkènt levittem de soha sem pisilt kint akármeddig voltunk kint, megvárta míg beèrünk ès rögtön pisilni ment. Egy hónap után ezt feladtuk mert 3 műszakban dolgozom ès (NEM VICC) napi 6-7pisi ès 3-4-5kaki nagyrèszt èjszaka úgyhogy nekem lehetetlen lenne...kutyapelust használunk ès most 5 hónapos ès szobatiszta ☺ Elèg daccos fajta úgyhogy nevelni ès fegyelmezni kell külömben azt hiszi hogy ő a főnök! Nálunk àgyba ès kanapèra nem jöhet, ha rosszat csinál meg kell neki mutatni hogy azt nem szabad úgy hogy meg is èrtse, ha ügyes volt dícsèrni ès jutalmazni kell meg sok simi ☺ ès akármennyire is szereted ès termèszetesen családtag, èreznie kell, hogy te vagy a főnök ő pedig egy kutya ès nem egy kisbaba!! Amúgy sok szerencsèt hozzá ès jóó sok türelmet :) arra szüksèg lesz az tuti ;)
2016. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!