Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha újra megtámad...

Mit tegyek ha újra megtámad két kutya?

Figyelt kérdés
Màr kétszer megtàmadott két kutya az utcànkban. Mindkét esetben nagyon megijedtem sajnos, bàr igaz, hogy nem voltak túl nagyok. Ekkor lassan odamentem a kerítésünkhöz, és felmàsztam rà. Kívàncsi lennék hogy legközelebb mit tehetnék ezesetben. Mivel a màsik szomszédomnak malamutja van és néha kiszökik, fontos lenne.

#Kutyatàmadàs
2016. márc. 2. 21:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ugattak, morogtak, ugràltak, és csúnyàn néztek:/
2016. márc. 2. 21:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már most szólnék a szomszédnak, hogy a kutya az ő felelőssége és ha mégegyszer kiszökik,szólok a rendőrségnek vagy valami ilyennek.:D

Egyébkén hogy érted azt ,hogy megtámadott?Megharapott?

2016. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi,most láttam hogy arra már válaszoltál:D
2016. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyitva volt a kapujuk, és amikor làtta hogy ott csimpaszkodok a kerítésen, behívta őket. Bezzeg bocsànatot nem kért...
2016. márc. 2. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
14
2016. márc. 2. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Viszel magaddal valami spray-t, és diszkréten arcba fújod őket, majd becsöngetsz a szomszédhoz, és megkéred szépen, hogy a jövőben tartsa kerítésen belül a kutyáit, különben esetleg rájuk találod hívni a sintért, meg bejelented a jegyzőnél, aztán magyarázkodhat meg fizethet, és végül úgyis kénytelen lesz megoldani, hogy ne szökjenek a kutyák.
2016. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!
2016. márc. 2. 22:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én valamelyik szülőddel meglátogatnám a szomszédot. Fel lehet hívni a figyelmét, hogy szép kis pénzbírságra számíthat, ha a jegyzőnél bejelentitek, hogy az utcán tartózkodnak a kutyái.

Azért szülő kell hozzá, mert egy 14 éves gyereket nem igazán vesznek komolyan az ilyen emberek.

2016. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

vegyél paprikasprayt, ember ellen is jó. komoly baja nem lesz, de legalább békén hagy.

ha más nincs, rúgd meg... egy határozott rúgástól általában eltántorodnak (kutyás vagyok, nem szeretek állatokat bántani, de azért azt sem szeretem, ha mások neveletlen, akár oltatlan dögjei cakkosra tépnek...).

2016. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!