Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ehet macska tápot?

Kutya ehet macska tápot?

Figyelt kérdés
Meghalt a cicám (öregség). Maradt 4 kg cat chow tápom.A spánielemnek adnám lehet baja tőle?Sajnálom kidobni.

2016. márc. 2. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Miért ne lehetne ? :D
2016. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ha adsz neki belőle akkor nem lesz semmi baja. Persze az biztos nem lenne neki jó, hogyha csak azzal etetnéd, de gondolom nem ezt akartad. :)
2016. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Lehet adni, persze. Azért arra figyelj, hogy ne csak macskatápból álljon az étrendje, a macskatáp kicsit másképp épül fel, min a kutyatáp. A kutyák jobban is szeretik, mint a sajátjukat.:)
2016. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Alapjáraton ugyanaz az étrendjük, de a macskatápokban sok olyan származék van, ami felesleges lehet a kutya számára, de ez tényleg elenyésző mérték. Ugyanez a macskáknál. Igen, ehet, de csak akkor, ha azért veszel neki macskatápot, mert jóval olcsóbb. Ha csak viccből, akkor inkább ne.
2016. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném macskatápon tartani.Csak maradt 4 kg macskatápom .És nem szeretném eldobni.Amúgy happy doggal etettek.Köszönöm a segítséget.
2016. márc. 2. 19:55
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Elősző vagyok. Szerintem odaadhatod azt neki, csak ne legyen rendszeres. Én azért mondom, mert én is ezt csináltam, csak én a macskámmal kutyakajával. Nem lett tőle baja. rendszeresen nem jó, de nyugodtan megeheti szerintem.
2016. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
ugy add, hogy keverd a kutyatáppal, és inkább több legyen benne a kutyatáp. A macskatápnak nagyon magas a taurintartalma, annyira nincs szüksége a kutyának.
2016. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
nem, négy kilót sem ehet meg. jól tönkrevágod vele a veséjét. adj neki kutyának való tápot a maradékot meg add menhelynek vagy valakinek aki rászorul.
2016. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Nagyanyám kutyái házi koszton éltek végelgyengülésig, állatorvosra csak az oltás miatt volt szükség.


Semmi baja nem lesz, ha kicsit néha keversz a tápjába, de én inkább odaadnám egy macskás ismerősnek, szomszédnak.

2016. márc. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kis mennyiségben, rövid távon ehete. Hosszú távon megbetekszik a kutya. A macska obligát (azaz csak húsevő), a kutyafélék mindenevők.
2016. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!