Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya izületi gyulladás?

Kutya izületi gyulladás?

Figyelt kérdés
A kutyám már 3 napja ebben szenved. Ez meddig fog tartani? Ma a harmadik napon nem eszik, iszik vagy talán nagyon keveset. Ilyenkor mit csináljak vele? Kapott injekciókat, holnap is fog. Volt már valakinek ilyen a kutyájával? Ha igen mi lett vele? Egyszerűen nem tudom mit kezdjek vele. Egész nap fekszik.

2016. márc. 6. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ízületi gyulladással azért nem jellemző, hogy ne egyen-igyon. Hogyan állapította meg az orvos, hogy ez a baja?
2016. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden tünet erre utalt. El kéne vinni egy rendes rendelőbe?
2016. márc. 6. 15:39
 3/5 Csodavan válasza:

Szia!


Ha izületi gyulladás,

akkor glükozamin, kondroitin szulfát, MSM-t tartalmazó étrendkiegészítők segítenek


A kurkuma is nagyon jó gyulladáscsökkentő, és sok más jótékony hatása is van.

Én egy kiskanállal szoktam adni a kutyámnak az eledeléhez.


gyömbér

omega 3

ami még eszembe jut

ezek is gyulladáscsökkentő hatásúak


kiegészítésül gyógynövények is segíthetnek

pl ördögkarom.

2016. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Mik a jelek?

2016. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nemrég fedeztem fel a PetMED Ízület spray-t, a 11 éves labradoromnál nagyon bevált. Néhány hete használjuk, és szemmel láthatóan jobban van. Olyan jó érzés, hogy ismét játékos kedvében van, szalad a labda után. :) Mintha visszamentünk volna az időben...
2020. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!