Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez vmi élősködő vagy mi...

Ez vmi élősködő vagy mi lehet? (képek lent)

Figyelt kérdés

Most vettem észre,a popóját annyira sose nézegetem. Most viszont kicsit lágyabbat kakantott és meg kellett mosni,samponnal alaposan megmostam, de ezek pici pötyök nem jöttek ki,elsőnek azt hittem kakadarabkák. Géppel lenyírtam ott a szőrt,de még mindig maradt ott nem kevés.Azokat a képen is látjátok.



[link]



[link]


2016. márc. 6. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

én bolhára tippelnék. De ahogy nézem, elég gennyes a popsija a kutyusnak..bár lehet csak rosszul látom.

Mindenesetre, én elvinném dokihoz egy gyors átfutásra, mert semmiképp sem normális, hogy mosás/nyírás után még ott van. Vagy esetleg kutyakozmetikushoz, amelyik útba esik, lehet nem durva, de lehet élősködő..

2016. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kutyakozmetikus vagyok,de nem találkoztam ilyennel még :/


Mivel mosva volt,vizes maradhatott,nem gennyes!!


3 napja Foresto van rajta,meg nem láttam benne bolhát,átnéztem,ritka a szőre és fehér szőrben hamar megtalálom ha bolhás.Meg akkor vakarózna!

2016. márc. 6. 17:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Holnap elszaladok vele a dokihoz
2016. márc. 6. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!