Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használ valaki ferplast...

Használ valaki ferplast Flippy automata pórázt? A Flexihez viszonyítva milyen?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A flexi jobb minőségű.a flippy nekunk kevesebb ideig bírta
2016. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szalagosod volt vagy zsinóros? én egy nyugdíjas francia bulldog keveréknek vennék L-es, 5m-es szalagos flippyt. Az tetszik benne, a flexihez képest, hogy a szalagosnak is van az elején kb. 20-30 cm fix rész, mint általában a zsinórosoknak, azt nagyon szeretem. Viszont a zsinórosat nem gondolom elég strapabírónak.
2016. márc. 7. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekunk akkor zsinóros . Ha nemtul pörgős szerintem mondjuk eleg lesz neki .:)
2016. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megvettem:) Nagyon masszív, nagyon stramm, stabil, kényelmes és dizájnos. Nyugodtan ajánlom bárkinek:) nekem szimpibb mint a flexi, a fogó része gumis, a szalag után még van egy rész (mint a zsinórosoknál) ami kilóg a pórázból, én ezt nagyon szeretem. A gombja jól működik, gyorsan megszoktam.


ami hátránya, hogy a visszatekercselés kicsit hangos, és mivel bele van építve egy terelő a szalaghoz (az újabb flexiknél is van, pl a varioknál, hogy ne forduljon át a szalag), ha teljesen kienged, ott olykor megakad. Helyére teszed a szalagot és kész, 2 másodperc:) De szuper:)

2016. márc. 31. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!