Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Izület védelemre mit ajánlotok...

Izület védelemre mit ajánlotok felnőtt labradornak?

Figyelt kérdés
PetBalance Gelenk Power+ vettem meg neki és kezdtem el adni neki. Szerinted jó ez az izületvédő vagy vegyek neki mást?
2016. márc. 8. 01:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2016. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Felnőtt kutyának, ha egészségesek az ízületei, bármilyen zöldkagylós készítmény megfelel a támogatáshoz.
2016. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a gf-600 is zöldkagyló, csak más is van benne.

megnéztem a pet balance-ot, ez is jó, csak attól függ mire. ha semmi baja a kutyának (nem sántít, nem fáj semmije ), nem sportol, dolgozik aktívan, csak annyit mozog, amennyit egy normáls házikedvenc, akkor megelőzésnek ez is elég lehet. ha aktívan sportol, dolgozik (agility, frizbi stb stb), vagy van már problémája (sántaság, merevség ilyenek), akkor inkább a gf-600 vagy valami hasonló.

2016. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mi a 9 eves border collienak akinel 6 evesen kezdodtek kisebb reumas tunetek Glucosomine tablettat adunk en 1500 grammosat napi egyet es feltuno lett a javulas. Ja es ez embernek valo szerintem o is szedheti akar az 1500 (bocs milligramm azt hiszem) vagy az 1000 est. sokan adjak az embernek valo dolgokat mert ugyanaz csak amit az allatorvosnal veszel (en nem otthon elek lehet hogy ott mas) az sokkal dragabb. ja es a halolaj tabletta is jo erre.
2016. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!