Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS VOLNA! Kutyám 2honapos...

FONTOS VOLNA! Kutyám 2honapos korába kerult hozzám most 3honapos adtam már neki féreghajtot nemegyszer de sose volt az urulékébe giliszták! Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Enyémében sem,úgyhogy szerintem igen. Amúgy az is lehet,hogy volt valamennyi,csak mi nem vettük észre.
2010. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én kutyámban sem volt féreg, pedig figyeltem. Persze az is lehet, hogy olyan kevés volt hogy nem vettem észre :)
2010. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem gilisztás a kutyus, örülj neki, és ne adj neki több féreghajtót. Azt egyébként is elég évente egyszer, é külön akkor, ha férges. A veszettség oltás mellé meg különben is adnak, majd ha odakerül a sor,
2010. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy elég évente,3 havonta kell egy kutyát féreghajtózni,vagy legrosszabb esetben fél évente!
2010. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minden macskát és kutyát negyed évente kell féreg hajtani. Rá van írva a gyógyszer dobozára, súly szerint mennyit kell nekik adni. De elég egyszer adni neki azt a negyed, fél, egy vagy akár két tablettát. Szerintem teljesen normális, ne aggódj.
2010. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

persze hogy normális,ezt azt jelenti hogy nem volt férges

de érdemes minden évben adatni neki-meg azt hiszem kötelező is-mert akármikor elkaphatja...

2010. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Akiteki ***** válasza:
100%

Az, hogy nem láttad, még nem jelenti, hogy semmi sem volt benne. A látható nagy giliszta az orsóféreg. Ennél veszélyesebb a galandféreg, amit egy rizsszemnél kisebb, nehéz észrevenni az ürülékben, de a féreghajó ugyanúgy kihajtja. Szóval nem volt felesleges és továbbra is tartsd be a programot, mert bármikor összeszedhet az utcán is.

Jó egészséget a kutyidnak!

2010. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A féreghajtót nagyon óvatosan kell adni a kutyának, mert ártalmas. A férget egyébként lehet látni a kutya ürülékében mert nem olyan apró - náluk elég hosszúak és igencsak látni. Ha nem látsz férget, ne gyógyszerezd.
2010. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen normális. 10kg-onként kell 1 féreghajtó tabletta. Ennyi idősen nem 3 havonta kell leféreghajtózni, hanem minden oltása előtt, hogy hatásosabb legyen az oltás.
2010. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
negyed évente kell, bármikor összeszedheti.
2010. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!