Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Könyeben kezelhető az ivartala...

Könyeben kezelhető az ivartalanított kutya, mint amelyik nincsen ivartalanítva?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. Ha szuka ivartalanítva van akkor nek tüzel, sok betegségtöl megóvod, amikor tüzelne nem szál el az agya.

Kan kutya ivartalanítva van akkor nem lessz domináns, nem megy a szukák után, nem ragad le egy tüzelő szuka vizeleténél 10 percen keresztül, és nem őrül meg és nem akarja felcsinálni ha tüzelő szukával találkozik.

2016. márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Viszont ha úgy érted, hogy rosszalkodik, fut az autók, macskák után, húz a pórázon stb., akkor azon nem fog változtatni a műtét.
2016. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen :) nyugodtabb lesz és megelőzhetőek vele a here rákot/dagabatot.
2016. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztalatból mondom. Nekem ivartalan kan kutyám van, mielőtt ivartalanítva lett volna, sokkal nehezebb volt vele. Nem volt behívható, pedig rengeteg energiát fektettem bele, fél év alatt sikerült elérni, hogy 'ingermentes' terepen (értsd: nincs sok ember, nincs másik kutya) visszajöjjön... kutyákkal többnyire domináns, tökösen verekedett (vagy csak egyszerűen provokálta a másikat) is volna, pedig tiltottam, ez csak ivaros kanoknál jött elő. Arról nem is beszélve, hogy egy-egy érdekesebb szagnál konkrétan lecövekelt, alig lehetett elrángatni. Láss csodát: herélés után pár héttel eltűntek a problémák, mintapéldány lett. :D mostmár 99%-osan behívható másik kutyáról, szagról, sprintből, bármiről. Nem kötekszik ivaros kanokkal sem, aki nem szimpi neki egyszerűen kikerüli. Végre lehet póráz nélkül sétáltatni, minden idegesség nélkül. Ahogy észrevettem több kutyabarátja is lett. A 'kapcsolatunk' is sokat javult. :) (Idő közben sok kan kutya tulajdonossal beszéltem, 90%-uk nem meri elengedi, mert nem megbízható, sőt nagy részük agresszióra is hajlamos. Amelyik kutya balhés a környéken, mind ivaros kan.)
2016. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!