Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik Goodieboxot ajánljátok?...

Melyik Goodieboxot ajánljátok? A smarot vagy a plluszt?

Figyelt kérdés
Egy mopsznak lenne

2016. márc. 12. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Én nem annyira ajánlom a goodieboxot. Nekem nem érte meg. Oké nagyon jónak tűnik, hogy olcsóbban kapod meg a termékeket DE ezek legtöbbször nem minőségi és túlárazott termékek+ olyan dolgokat is küldenek ami neked nem hasznos. Ha a kutyád nem szereti azokat a buta játékokat amiket küldenek vagy kb 2perc alatt szétszedi (akárcsak az enyém a nyivogós plüsst). Inkább menj el egy kisállatboltba és vásárolj arra a pénzre olyan dolgokat a kutyádnak amik valóban hasznosak és jó termékek. Ha mégis ragaszkodsz a goodieboxhoz a nagyban nagyobb eséllyel találsz nektek jó dolgot (mivel több dolog van benne) de semmiképp nem ér annyival többet a smarot verziónál mint amennyivel drágább. Mérlegelj és dönts. :))
2016. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Egyetértek az előttem szólóval, szerintem se rendelj. Kiszámoltuk egy párszor mindkét nagyobb cég csomagjaira (a másik ugye a Y**rpetbox) és nagyjából egy ezres hasznuk van rajta postával együtt a nagy csomagonként. A dobozok értéke olyan 5000-6000 közötti.

A játékok egy része az egyik cégnél ha jól nézem a kínálatot innen jön: [link] (ismerős lehet pl. a katica vagy a hatalmas krokodil) és látható, hogy nem olyan egetverő áruk van.

A termékek minősége szerintem se kiemelkedő (Rinti, Trixie termékek) és jobban jársz, ha beszabadulsz egy webshopba és 8000 forintért összeválogatsz különböző dolgokat. A kutyának édesmindegy,hogy van-e szép krepp papír a doboz tetején. :D (Mi amúgy nyertünk az egyikhez egy 10%-os kupont, de nem fogjuk levásárolni, mert nem éri meg.)

2016. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
1es válaszoló vagyok, Pontosan. Kb 1000ft a haszon de amennyi haszontalan dolog van benne egyáltalán nem éri meg. Az én kutyám allergiás pár dologra ezért gondosan kell válogassak. Így a kapott dolgok fele mehetett a kukába, emellett mi az, hogy CSOKIT tesznek bele?
2016. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

3-as: Na ez is egy jó kérdés, mármint a csoki.

Most az egyik cégnél adnak 1 db (!) kong labdát ajándékba: a közepes méretű labdából 1000 forint egy 3 db-os csomag, egy labda 330 forint. :) Mondanom sem kell, nem csábultunk el. :D

Tényleg egyszerűbb ha bevásárol az ember egy webshopban, az is dobozban jön és kész. Legalább tudom mit veszek és értékelni tudom, hogy ár-érték arányban jó-e. Ha már 8.000-et szánok egy csomagra, akkor szerintem elvárható, hogy van Kong vagy Hunter (vagy hasonló kaliberű) cuccok legyenek benne, a finomságok közül is szárított hús, hal vagy valami, ne Trixie márkájú rágóka meg ilyenek.

Az egyik cégnél adnak ajándékba takarót vagy valami hasonlót, de nem igazán növeli az értékét. (Babysoft vagy polár anyagot ki lehet fogni olcsóan, körbe kell szegni és kész.)

Majdnem én is elcsábultam amúgy, de utána matekoztam egy picit. :D

2-es voltam.

2016. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag "Kutyacsoki" és nincs benne cukor hanem más édesítőszer. Megkóstóltam (igen fujj -.-") de full csoki íze volt. Ne mondják már nekem, hogy az ésesítőszer egészségesebb, mint a cukor.
2016. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!