Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédom utálja a kutyákat...

A szomszédom utálja a kutyákat és mivel három van és ugatnak -feljelentett az önkormányzatnál. Mivel csak két kutyát lehet tartani, egyet elvesznek tőlünk. Nem akarok egyiktől sem elválni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 18:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
26%

"Ilyen alapon akkor senki se tartson kutyát, mert ugat. Mindenki csak rovarorokat, pókokat, kígyókat meg rágcsálókat tartson mert nem ugatnak.

Meg gyereket se tartsunk, mert az meg sír."

Demagóg vagy! Más egy családi ház, más a panel! Szorozz meg 24-et 3-mal! Ha mindenki olyan lenne a házunkban, mint te, akkor 72 kutya lehetne a házunkban, a te elméleted szerint. Emberi lenne a környezet? Klassz lenne reggelente 72 kutya szarát taposni, és szagolni hetvenkét eb vizeletét? Mert ez mind az épület előtt azonnal elintézi, amit kell, és érdekes módon egyik gazdája sem szedi fel a kupacokat. Na, ezért van veletek bajom, mert önérzet van, belátás nincs!

2010. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ezt értem, de a válaszodnak semmi köze a kérdéshez. Te egy panelházról beszélsz, ő meg egy családi házról, mégis úgy viselkedsz, mintha ő is panelban lakna.
2010. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Igazából panelben a kutyusoknak sem lehet túl jó életük. Én sem tartanék panelben 3 kutyát, de egyet sem.

Így tényleg elbeszélünk egymás mellett, mert egy panellakás nem igazán alkalmas kutyák (az enyém Bernáthegyi) tartására, esetleg kisebb "szobakutyusok" érzik jól magukat. Ettől függetlenül lakásba 2 kutya tartható. Csakhát a közös falak. Engem a panelben nem is igazán a kutyák zavarnának, (zavartak míg albiban voltam), hanem az összeáramló szagok (ki mit főz), ill. az esti zenerivaldák - a fiatalok ordibálása..én anno alig tudtam pihenni.

2010. ápr. 8. 21:35
 24/27 anonim ***** válasza:
40%

"Ezt értem, de a válaszodnak semmi köze a kérdéshez. Te egy panelházról beszélsz, ő meg egy családi házról, mégis úgy viselkedsz, mintha ő is panelban lakna."-írod te.

Csakhogy a kérdés feltevéséből nem derül ki, hogy Békásmegyeren, vagy a Tasnádi villában, vagy a kettő között valahol. Olvasom a többi kutyás kérdést és válaszaikat - tanulságos. Mielőtt a torkomnak ugrana bárki, kutyát és más állatokat szerető vagyok, de minden állatot a helyén kezelek. Például nem eszünk egymás táljából, és mindketten a saját vackunkon alszunk! És ha azt mondom Rezsőnek, hogy Pszt! - akkor kussol.

2010. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Egyébként (utolsó) komment, ne tégy olyan kijelentést ami nem igaz rád, csak hogy szeressenek mások. - "Egyébként én szeretem az állatokat" Te?

Egyáltan neked társaságod? Mert az ilyet hamar kiközösítik mindenhonnan. Nem szégyelled magad hogy ilyen buta vagy?

A helyedben meg sem mernék szólalni - bár gondolom csak írni mersz ebben a témában, mert igen egyedül maradnál normál társaságban a véleményeddel.

Tulajdonjog? Te hülye vagy? A te barátaid meg gyerekeid neked majd tulajdonaid lesznek? Én sohasem vásároltam pénzért kutyát.

2010. máj. 14. 14:48
 26/27 anonim ***** válasza:
43%
A szomszédod helyében is feljelentettelek volna.Az ember az ember,a kutya meg kutya.Én sem táncolnék úgy,ahogy a kutyáid fütyülnek.Néha más emberre is tekintettel kéne lenni.Az utolsónak meg teljesen igaza van...
2011. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
20%

Azért, ha belegondolsz, a szomszédnak ne kelljen már elviselni a kutyáidat. Te sem örülnél neki, ha valamilyen hangos hobbija lenne.

Még egy megoldás. Ami a kutyára nézve drasztikus. A leghangosabbnak a hangszálát el kell vágni.

2013. febr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!