Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segíteni mi baja...

Tudnátok segíteni mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Mar egy par napja eszrevettuk,hogy a kutyank (Nemet juhasz-Rotweller (remelem jol irtam le) keverek) nagyon rosszul van.

Razza a hideg,remeg.Az etelhez nem nyul hozza, (olyan mintha felne tole)..inni nem iszik max csak tejet.Megfigyeltem kicsit pupos a hata/hasa reszenel.

Holnap elso dolgom az lesz hogyha felkelek,hogy viszem allatorvoshoz!! Nagyon aggodom,esetleg van valami otletetek mi lehet a baja ? :/



2016. márc. 13. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Bocsi hogy nem igazán tudok segíteni, de lehet hogy láza van.

Mindenképpen itasd friss vízzel, ha nem eszik akkor ne erőltesd.

2016. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bollocks ***** válasza:
90%
Ha pár napja vettétek észre, miért nem vittétek még orvoshoz?
2016. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
#2: mert egyszerűbb az ágyban fekve, fészbúkozás közben kiírni ide egy kérdést, mint felkelni, felöltözni, és elvinni a kutyát dokihoz :(
2016. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a pofam leszakad milyen bunko emberek vannak! Rohadjon le a kezetek-labatok 2.3. "Kerdezo"
2016. márc. 13. 19:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Gondolom olyan helyen laknak ahol nincs a kozelben allatorvos!!! De bunko parasztok vagytok...
2016. márc. 13. 20:00
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem olyan helyen laktok és? Ennyivel el van intézve? Akkor el kell vinni a legközelebbi orvoshoz autóval, vonattal, akárhogy.

Nem bunkózni kell azokat akik ésszerű tanácsot adnak.

2016. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen orvos!

Komoly fájdalmai lehetnek, lehet bélelzáródása is akár, amibe akár órák alatt elpusztulhat. De lehet sok más betegség is.

A púposítás, nem evés mind hasi problémára utal.

Ilyenkor nem szabad késlekedni, pláne nem napokig, mert a kutya életébe is kerülhet!

2016. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Mennyi bunkó van itt! Szerintem éjjel maradj fent.Tv-z vagy valami de közben nézz a kutyára néha,simogasd a hasát igy talán enyhül a fájdalom(gondolom fáj neki) reggel indulj el azonnal az orvoshoz.Friss vizet rakj elé hátha iszik valamit.ha bent van ültesd melléd.ha kint néha nézz ki az oljához hogy jól van e.Bár én bevinném a lakásba ha nagyon remeg.Remélem segitettem najd írd le mi történt.azért irtam hogy maradj fent hogy lássad hogy mennyi időnként javul vagy rosszabodik az allapota ez fontos lehet!mielött valaki bele kötne
2016. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem lesz komoly baja a kutyádnak, bár a tünetek semmi jóra nem utalnak.

De sajnos egyet értek azokkal, akik megkérdezték miért nézed napok óta, hogy szenved. Ha Te lennél rosszul, akkor is így tennél?

2016. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is falun lakunk,kb.50 kilométeres körzeten belül nincs normális állatorvos,akire rá merném bízni a kutyáim életét.

Ha baj van,fogom a kutyát,vonatra ülök és irány Pest,alig 85 km.

Megoldom,nem nézem napokig,hogy kínlódik a kutya.

2016. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!