Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Olyan kedvtelen, egesz nap csak fekszik.

Folyton odavisz magaval valamit amivel "osszebujhat"

Naponta tobb orat mozog kint az udvaron.

Ha oda megyunk hozza simogatni stb. Akkor morog. Viszont ha abbahagyjuk a simogatast nyüszit, hogy ne hagyjam abba.


2015. nov. 23. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beteg! Az én kutyámnál így kezdődött a parvó, hogy kedvtelen volt, elbújt, és amikor ki akartam venni a helyéről, hogy orvoshoz vigyem, morgott rám. De ha akkor nem viszem rögtön, akkor talán már nem élne. Úgyhogy szerintem mutasd meg dokinak, fő a biztonság.
2015. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ivaros szuka?

A tünetekről az álvemhesség jut eszembe.

Ha nem szuka, és/vagy nem ivaros, akkor is beteg lehet.

Mindkét dolog állatorvost igényel.

2015. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is álvemhességre gondoltam... abból lehet egy gennyes méhgyulladás, amibe belepusztulhat. Vidd orvoshoz minél előbb!
2015. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. Volt már allterhes, akkor ki is hivtuk az allatorvot. Azt javasolta h mozogjon sokat.
2015. nov. 23. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:
És az ivartalanítást nem javasolta? Csak mert ilyen esetekben azt szokták, h amint feljött a betegségből, érdemes megműteni!
2015. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha álvemhes, az nem jó :(

Én is az ivartalanítást javaslom, hacsak nem akarjátok szaporítani (remélem, hogy nem...)

A morgást meg kéne figyelni, hogy mindegy, hogy hova nyúltok (fej,hát,has stb), akkor morog- vagy mikor elveszitek amit elvisz,..lehet fáj valamilye, semmi sincs kizárva. Én is megnézetném állatorvossal, de ne hívd ki hanem te vidd be a modern felszereltségű rendelőbe, mert ha nagyobb a baj(reméljük, hogy nem), akkor jobb egyből ellátni, ha házhoz hívod, ott korlátozva van a kezelési lehetőség..


Amúgy honnan van? Mert ha rossz helyről, nincs kizárva, hogy idegrendszeri problémás...

2015. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6 eve csaladtag! :)

Egy eleg tavoli ismerosomtol van a kutyi, be akarta vinni menhelyre mert a baratnoje allergias a kutyaszorre! :/


Egyebken nem mérgesen morog. Mindenki szeret hozza bujni meg szeretgetni. Ha mar hozza erunk akkor elkezd morgo hangot kiadni.

Mindenkeppen elvisszuk dokihoz!

Koszonom a valaszokat!!!

2015. nov. 23. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj értem. Csak sok fiatal kutyánál jön elő idegrendszeri baj, azért gondoltam automatikusan erre.

Majd írd meg, hogy mi volt a dokinál. Ha tényleg álvemhesség, és még nem túl idős, akkor tényleg javasolt lenne az ivartalanítás :)

2015. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!