Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kozvéleménykutatás! Kutyabodét...

Kozvéleménykutatás! Kutyabodét csinálok németjuhásznak! Ugyképzeltem el, h az oldala két deszka kozé keményitett polisztirént teszek! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó dolog ha szigetelt kutyaházat akarsz de a német juhásznak az se baj ha nincs szigetelve, bár a belső réteget azt én osb lapból csinálnám, olcsóbbra kijön mint a deszka, és könyebb vele dolgozni sztem, külső része meg maradhat deszka úgy hogy a deszkák alsó felét kiékeled ezáltal olyan szép lépcsőzetesen megy az oldala. nagyon dizájnosra meglehet csinálni.
2010. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok ha rám írsz egy mailt, elküldök pár képet arról hogy az én kutyámnak hogy lett csinálva, csak ötletképpen ha érdekel.
2010. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
nekünk az óriás snacinknak van ilyenje. nem panaszkodott még ;)
2010. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza van, a mi német juhászkutyusunk is - ha úgy tartotta kedve - kinn aludt a hóban.

Mekkora méretű ólat csináltok német juhásznak?:)

2010. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy egy német juhásznak mekkora kell azt a fene se tudja, nézd meg mekkora a kutyád, meg mekkora helyen tud kényelmesen aludni, de ha túl nagy az se jó mert nem tudja befűteni magának. Az ajtón sok hideg bemegy ám neki, az én kutyám meg tuti leszaggatná az ajtóról amit odateszek (rongy, gumiszalag) így neki felesleges a szigetelt házikó.
2010. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Készíts a háznak valamijen alapot,hogy magasabban legyen mint a környezete,mert egy idő után a bajáratnál lekopik és a víz befolyhat.A tetejét pedig lehetne facsavarozni,így le tudnád venni amikor kitisztítod.Ha használt faanyagból építed lekell alaposan súrolni,és megszárítani,mert ha érez a kutya rajta valamit ami neki nem tetszik nem fogja használni.A bejáratának éppen akkorának kell lennie,hogy beférjen,így betudja melegíteni magának.Vannak kutyusok akik "berendezik" maguknak a házukat,ha van régi pulóvered,pólód amit már nem használsz az pont jó lessz erre a célra,ha kész a háza tedd neki bele.ZS
2010. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az előzőhöz hozzátenném még,hogy ragasztót sem ajánlatos használnod az építéshez a szaga miatt.ZS
2010. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem polisztirén nélkül is jó lesz.Nekem is németjuhászom van,épitettünk mi is egy ilyen szigetelt házikot neki,gondoltuk,hogy ne fázzon.Télen,-20 fokban se ment be,kint a hó tetején rágcsálta a gumijátékát.Csak olyankor megy be,ha nagyon esik az eső.És akkor is,ha már egy jó ideje esik.S nem azért mert átázott a bundája.Úgyhogy,kár kinlodjál szigeteléssel.Ebből a szempontból nagyon igénytelen fajta.
2010. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!