Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem foglalkozik velem?

A kutyám nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Tavaly örökbe fogadtam a párommal egy amstaffot.

Egész eddig nem volt vele probléma,de kb 2-3 hete nem foglalkozik velem a kutya.Csakis akkor jön hozzám ha valami érdek fűzi,pl kaja/séta/ idejekor.Játékot is hamar megunja velem,ha leguggolva hívom akkor nem jön oda teljesen hanem leül előttem kb. fél méterrel háttal.Ilyenkor ha simogatni akarom,akkor még a fejét is elfordítja.Ha hazajövök,akkor szolidan farokcsóválva üdvözöl.A reggeli ébresztésnél max egy pici puszit ha kapok.

Párom ellentetje.Őt mindig kitörő örömmel fogadja,lesi minden szavát,reggel csak Őt ébreszti,bújik hozzá és dörgölőzik mint egy macska.

Ugyanúgy neveljük mint a ketten,ugyanannyit is foglalkozunk vele(most a párom egy kicsit többet mert munkanélküli)Eddig is észrevettem hogy inkább őfelé húz jobban a kutya,de nem foglalkoztam vele,mert nagyon elenyésző volt a különbség.Nekem is ugyanúgy örült,max egy icipicivel jobban a páromnak.

De ha kérek valamit,azt ugyanúgy megcsinálja mint eddig,csak éppen nem kötődik...

Suliba amúgy is szeretném vinni a tavasszal.Ezen lehet segíteni,vagy ha már döntött a kutya,akkor ez így is marad?A kutya 2 éves,fél éve van nálunk.Annyit még hozzá tennék,hogy a párom természete sokkal nyugodtabb,én képes vagyok kapkodni és felemelni a hangom.Viszont a kutyával soha nem ordibáltam, vagy ütöttem volna meg,őfelé mindig nyugodtan közelítettem.erre direkt figyeltem mindig.


2016. márc. 14. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kutya a párodat hiszi falkavezérnek így neki jobban örül. Ha sokat foglalkozol vele, játszol, te adsz neki enni,elviszed sétálni és szeretettel neveled még tudsz rajta változtani.
2016. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az en kutyam is ilyen volt hiaba hivtam nem jott hidd el attol még szeret!
2016. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta megoldódott.

Retteg a kocsikázástól,és volt 2 hét amikor be akartam szoktatni az autóba.

Nem elég hogy a kocsit nem szokta meg,bestresszelte magát egész napra.És mivel én kínlódtam vele,tőlem is elkezdett félni.

2 hét után feladtam,azóta minden olyan mint előtte.

2016. márc. 27. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!