Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pici kutyám, elalvásnál össze...

Pici kutyám, elalvásnál össze vissza ficánkol, rázza a fejét, nem találja a helyét, ide oda mászik a helyén közbe nyüszög. Miért?

Figyelt kérdés

ezt most estére vettem észre!addig csinálja ezt a viselkedéyt amíg a fejét be nem dugja a párna és ágy közé,ekkor abba hagyja kb 10 percre és folytatja!

mire véljem ezt a viselkedést?


2016. márc. 16. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Mióta van nalad?

2016. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami baja van. Nézd át az egész kutyát, különösen a fülét, száját, ilyesmiket. Aztán ha nem találsz semmit, és nem is múlik el, akkor reggel állatorvos (illetve ha rosszabbodik, akkor értelemszerűen ügyelet).
2016. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

megnéztem a fülét,mert arra gyanakodtam de nem láttam semmi váladékot vagy duzzanatot,szájába bele néztem.semmi.szemei jók.kontaktot lehet teremteni vele.

kaki pisi rendben volt.

most vérge nyugisan mélyen alszik,de mire idáig eljutott szegénykém!😢

2016. márc. 16. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébjént attól még lehet a fülének baja. A mi kutyánk is rázta a fejét, nem látszott a fülén semmi, de aztán mégis annak volt baja...Szegény kutyus :( Valami baja biztos van (ja és ez nem viselkedés beli probléma, valószínüleg) Lehet hogy bolha, de az valószínüleg nem okozna neki ekkora fájdalmat(a csípés) Szerintem mihamarabb vidd állatorvoshoz ha jót akarsz neki. (Gondolom) Jó élyszakát a kis betegnek! :(
2016. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a füle fáj...

reggel orvos,amíg maszírozom a fületövénél addig tud aludni!

úgyhogy reggelig maszírozni fogom a kis fülét!❤

az az érdekes hogy csak elalvásnál veszem észre rajta,egyébként meg tök jó kedve van,most is rosszalkodik...

holnap írok mi volt az orvosnál.

2016. márc. 16. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!