Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok. A...

36 hetes kismama vagyok. A gondom, hogy nem bírok ki egy autó utat sem. Ahogy bele ülök a kocsiba, a baba ficankol, a hasam szúr, en szedulok, nem kapok levegőt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már mindenhogy megprobaltam ülni. ... de reménytelen.
2015. júl. 27. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek akarsz kocsikázni? Mostmár pihenj otthon, készülj a babádra, már bármikor érkezhet. Ha pedig megindul a szülés és akkor kell kocsiba ülj kisebb gondod is nagyobb lesz ennél ;)
2015. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Például ha a párja/férje el akarja vinni a vizsgálatra, akkor nem árt ha beül a kocsiba. :)

A baba ficánkolásával nem tudsz mit kezdeni, az nálam is van mindig. Viszont a többit ki tudod küszöbölni azzal ha találsz magadnak egy kényelmes pózt. Én általában addig engedem hátra az ülést, amíg kényelmesen ki tudom nyújtani a lábam, ablak két ujjnyira leengedve. Orron be a levegőt és szájon ki.

De azt is vedd figyelembe, hogy ha még nem szállt le a pocid, ülés közben is nyomódik a tüdő és nehezebben kapsz levegőt (legalábbis nálam így van).

2015. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!