Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tiszafa levele mennyire...

A tiszafa levele mennyire mérgező a kutyáknak?

Figyelt kérdés

Tudom, én voltam figyelmetlen, sül is a fejem miatta, de a kutyának ma adtam egy darabolt farhátat reggel (nagy testű, 55kg. körül mászkál), amit a lemetszett tiszafa alatt sikerült elnyammognia. Ugye én odaadtam a kaját bejöttem,aztán csak mikor kimentem vettem észre, hogy tiszta falevél a hús. Megpróbáltam elvenni, erre behabzsolta a darabkákat. Ez mennyire veszélyes a kutyára nézve?

Már utánaolvastam, tudom hogy a fa minden része, kivéve a piros bogyót, mérgező, de csak annyit írtak, hogy összerágni nem ok. A kutya már amennyit én láttam kb olyan 50-70 tűlevelet nyelhetett le, de biztosan nem rágta szét őket. Van rá esély hogy átmegy rajta érintetlenül, vagy azonnal rohanjak vele dokihoz? Már vagy egy órája figyelem, semmi baja nincs.



2016. márc. 17. 12:48
1 2
 11/11 anonim válasza:

Akkor lehet mégse olyan rossz az az állatorvos akit először hívtál, mint ahogy itt a sok foteltudos írja ...

Lényeg hogy minden ok :)

2018. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!