Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák tüzeléséről van szó....

Kutyák tüzeléséről van szó. Vizslák tüzelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Magyar vizsla kutyusom van és felmerült nehány kérdésem...

Meg nem tüzel ( de mindig szokott mar, mert 3 éves) , de ma észre vettem hogy sokkal nagyobb lett az egyik hátsó emlője.

1. Kérdés: miért lehet ez?kell valamit tegyek?

Majdnem sarkon lakunk és elszokott egyszer egy kutya aki a mi telkunkrol pont nem látszódik, és odajött a mi telkunk elé és én pont kint voltam az udvaron. Ő nagy valószínűséggel fiú mert nyüszîtettek mert az én kutyám meg lány. És ez megismétlődött ( hogy ki szokott és odajött hozzánk) és akkor is kint voltam amúgy :D és azóta a kutyám nyüszít ha ugat az a kutya és akar le is ül és ugy nyuszit, pedig aztán ő nem az a fajta aki megmarad a hátsóján.

2. Kérdés: most a kutyám 'szerelmes'? :'D

Viszont ha arra megyünk sétálni mint ha nem is léteznének (mert amúgy ketten vannak)

És amíg tüzel, mit csináljak? Nem rég kaptuk és meg haza sincs, kennele meg főleg, de az nem is lesz...a kerítésünk olyan állapotú , hogy ha lány létemre kicsit hozza nyúlok, olyan szinten kileng, hogy az meg egy csivavát sem állítana meg.most mi legyen???3 hétig nem lehet egész nap a házban?es azt olvastam h ilyenkor sem a Kant, sem a szukát nem állítja meg a kerítés , es ha ez így van akkor a mi kerítésünk aztán főleg nem.😱😱😱



2016. márc. 18. 21:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerű: kérj időpontot az orvosnál, és amikor épp nem tüzel, lehet vinni ivartalanítani.
2016. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Állatorvos > ivartalanítás.
2016. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ki van zárva, hogy ivartalanítsam, de azert köszi a válaszokat :) <3
2016. márc. 18. 22:04
 4/28 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként csak zárójelben, a vizsla egyáltalán nem az a fajta amelyiket kint lehet éjjel nappal tartani, mert rövid szőrű.
2016. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Igen tudom, mindig bent alszik a drága

Es első kérdésre esetleg nem tudnál nekem válaszolni? :)

2016. márc. 18. 22:06
 6/28 anonim ***** válasza:
67%

Miért van kizárva? Mert megkönnyítenéd vele a saját és a kutyád életét is?

Akkor ne csodálkozz, ha vemhes lesz, ha a lakásba se akarod beengedni még ivartalanítani sem akarod.

2016. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre: mutasd még dokinak.
2016. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Oki, amúgy is jövőheten megyünk
2016. márc. 18. 22:08
 9/28 anonim ***** válasza:
75%

Miért van kizárva? Ezzel tennéd a legjobbat neki. Pl. nem lennének félévente keverék kölykei, nem kapna gennyes méhgyulladást, nem lenne álvemhes, emlőgyulladása nem lenne, hosszabb ideig élhetne.


Miért vagy ellene?


Egyébként ha nappal kint van, és tüzelni fog, és a kerítés is ilyen állapotú, akkor szinte 100%, hogy vemhesül. Fél évente.

Mi a terved a kölykökkel?

2016. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Hat épp ez az h nem kene hogy legyenek kölykök

Es azert vagyok ellene mert ez nem természetes, hogy kiveszik egy szervét, de amúgy most lesz uj kerítésünk, csak meg pont ezt a tüzelése kene megoldani valahogy mert megkötni se fogom

2016. márc. 18. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!