Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy vemhes kutyát utolsó...

Egy vemhes kutyát utolsó pillanatban ellés elött is lehet ívartalanítattni?

Figyelt kérdés
van rá esély hogy ma a tüzelőkutyámat felcsinálta egy kan. De viccen kívül nincs pénzem se ultrahangra se ivartalanítattni csak akkor ívartalaníttanám ha biztosra tudom hogy vemhes. Szerintetek? Mikor derül ki ? mikor látni rajt biztosra hogy vemhes.
2016. márc. 19. 19:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
amugy nem láttam hogy a kan rajt lenne, de nem tudom meddig volt az udvaron , én kergettem el. De az nagy rejtély hogy hol jött be.
2016. márc. 19. 19:18
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
hát az kivételesen kegyetlen, embertelen és undorító módszer lenne. Akkor már miért nem ölöd születés után a kiskutyákat?
2016. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha utolsó pillanatban mégiscsak tudnád ivartalanítani, akkor szerintem most is tudod. Mindenkinek egyszerűbb lenne.

(Miért tartasz állatot, ha ennyire nincs rá pénz?)

2016. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez egészen elképesztő. Ráadásul az állatorvos el se vegezne a műtétet, ha már a vemhesség végén jár. De most komolyan, milyen ember az, akinek ilyen egyáltalán eszébe jut??? Hát teljesen ki vagyok akadva.
2016. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ivartalanítás nem tartozik a kutya alapvető szükségletei közé, arra már pont nem jut. Nem tudom ez miért érthetetlen.
2016. márc. 19. 19:50
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Akkor minek tartasz szuka kutyát?

Miért nem ivartalaníttattad ki eddig?

Akinek kutyája van annak számolni kell azzal,hogy egy kutya nem csak annyiba kerül amennyit megeszik.

2016. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mennyibe kerül egy ivartlanítás és milyent válasszak mert van 30ezerért is meg 18ért is
2016. márc. 19. 20:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Az egyik modszerrel teljesen kipakoljak. A masikkal meg csak a feltetlen szukseges intezkedest teszik meg.
2016. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha már a kölykök elértek egy bizonyos fejlettséget, akkor normális állatorvos nem öli meg őket.
2016. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Lehet az utolsó napig ivartalaníttatni.

Normális állatorvos is megcsinálja,mert nagyon jól tudja,milyen sors vár a megszülető,felesleges kiskutyákra.Sajnos a mai állattartási viszonyok közt ez egy szükséges rossz.Gazdit találni keverék kiskutyának szinte lehetetlen.Tele vannak feleslegesen született almokkal a menhelyek.Sok kutya ott nő fel és éli is le egész életét.Arról ne beszéljünk,hogy sokan milyen módszerekkel szabadulnak meg a kiskutyáktól.Ennél lényegesen humánusabb a vemhesen ivartalanítás.

Aki ezt nem érti meg,adja meg a címét privátban.Nem lesznek ivartalanítva a vemhesek,minden megszületett kiskutyát odaviszünk neki,nevelje fel mindet,keressen nekik felelős gazdát.Utána oszthatják az észt,mekkora szemétség vemhesen ivartalanítani.

2016. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!