Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám sírjára mit tegyek?

A kutyám sírjára mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretném díszíteni az elhúnyt kiskutyám sírját virágokkal és díszekel. Milyen fajta virágokat illik sírra tenni (csak kék vagy fehér színű jöhet szóba!)? Honan tudok kerestet szerezni, esetleg hogyan barkácsoljak? Egyéb ötletek? Fontos lenne. :(
2010. ápr. 3. 17:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%

őszinte részvétem !

olyanvirágot tegyél amit mindig kikapart a kertedből :( az biztos teccene neki

2010. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ez az ötlet nagyon tetszik. Amúgy virágokat nem kapart ki, hanem a rózsának a bimbóját mindig leharapta. :) Dárga szívem... (L):( Anyától kérdeztem, azt mondta, hogy majd veszünk mini rózsát. Szóval, valami fehér virágot tudtok mellé?
2010. ápr. 3. 17:17
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

(első vagyok)

:) sajnos én kutyuosom is velem egy idős már :( 12/L

2010. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként a cicánk sírjára készítettem keresztet, két botot keresztbe raktam és összekötöztem madzaggal. De most már butaságnak gondolom, hogy vallási szimbólumokat rakjunk állatok sírjára. A virág az jó ötlet, de mivel állatról van szó, nincs megkötés. Tegyél rá, ami neked tetszik, bármilyen színben. Ültethetsz is rá virágokat, hogy mindig megmaradjanak.
2010. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

[link]

egy ilyet mondjuk15×15 cm-t kb,de úgyhogy veszelművirágokat , és TE csinálod meg neki :)

[link] már komolyabb)

2010. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 3 hete halt meg a kutyum! Én a kutyum mellé beraktam a kedvenc játékait és fölé vörös rózsát ültettem mivel a vörös rózsa a szerelem jele!Én a kutyummal olyan kapcsolatba éltem mint a párok szerelmesek voltunk egymásba mindenhova együtt mentünk de epilepsziás rohamban meghalt!Nagyon hiányzik!Részvétem a te kutyudnak!Remélem te nem szenvedtél annyit mint én és nem kerültél ez végett kórházba!:S :(
2010. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
szerintem is olyan virágot amit szeretett a kutyus kikaparni a kertből.
2010. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A művirágot azt kizárnám, én azokat nem szeretem, eldöntöttem, hogy csak virágokat fogok egyenlőre rátenni a sírjára. A rózsa az biztos és mellé még valamilyen fehéret. Fehér virágra van ötletetek? :(
2010. ápr. 3. 17:45
 9/30 anonim ***** válasza:
17:25-ös milyen volt az az epilepsziás roham és miért halt bele? azért kérdem mert 1 x már az én kiskutyámnak is volt, de szerencsére azóta nem, ez 2 éve volt, akkor volt kb. 1 éves.
2010. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Fehér petúnia, fehér árvácska?
2010. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!