Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rettentően szeretem a szamojed...

Rettentően szeretem a szamojed és keeshond fajtákat, ennek ellenére felejtsem el őket, ha már néhány szomszéd keverék kutyáinak állandólagossá vált ugatása teljesen megőrjíti a környéket, így engem is?

Figyelt kérdés
Azt olvasni mindenhol, hogy tudnak és szeretnek is (sokat) ugatni.

2016. márc. 20. 00:15
 1/3 anonim válasza:
0%

A szamojed nem "ugatós" egyik gyerekkori barátomnak az van és egy nagyon jóravaló , szeretnivaló kutya . De csak akkor válalj kutyát ha nagyon sok türelmed van ,másképp mindketten szenvedni fogtok!

Hajrá és jó kutyázást !

2016. márc. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem egy 4 hónapos samoyed kiskutyám van, mondhatni szeret ugatni de nem minden helyzetben. Ha sétálunk pl egyik kutyát se ugatja meg, pedig itt ahol lakom kivétel nélkül minden kutya megugatja. Viszont ha unatkozik képes megállás nélkül ugatni. Ha el tudod kerülni, hogy unatkozzon, akkor nem lesz az ugatással probléma. Mi kinti-benti kutyaként tartjuk, általában akkor szokott ugatni amikor látja, hogy valaki járkál a folyosón és menne ki, hiába vagyok én vele a szobában (még nem 100%-ban szobatiszta ezért felügyelet nélkül nem engedjük a házban sehová) illetve reggel amikor már kialudta magát és menne kifelé :D (És amúgy valószínűleg tartom, hogy ezt nagy korára kinövi majd)
2016. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szamojed tud és bizony szeret is ugatni. Ez tény és való. Lehetnek köztük csendesebb, nyugodtabb kutyák, de nagy általánosságban elmondható, hogy bizony szeretnek "beszélgetni".
2016. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!