Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar lefeküdni a...

Miért nem akar lefeküdni a kutyám? Már mindent ki probálta!

Figyelt kérdés
2 hete probálkozok az ülj az megy de semmi más nem! S. o. s

#fekvés #alapvető #vezér szó. ülj
2016. márc. 20. 05:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt elfelejtetem irni hogy csak csorog a nyála és ártatlanul néz ha valakinek segit tacsko és labrador keverék 1éves
2016. márc. 20. 05:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogyan próbálkoztál eddig?
2016. márc. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi az a minden, amit eddig próbáltál?
2016. márc. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya? Hogyan próbálkoztál? Miért sos, hogy tudd fektetni? :D Miért nem viszed suliba, ha szeretné tanítgatni, viszont nem tudod, hogyan csináld?
2016. márc. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha megy az ülés neki,akkor ültesd le,egy jutalomfalatot tarts az orra elé,és mozgasd azt a föld felé,akkor le fog feküdni,hogy elérje.Nem tudom,eddig hogyan próbálkoztál,nekem ezzel a módszerrel sikerült az összes kutyám megtanítani,hátha sikerül neked is.
2016. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is problema volt a fektetes, a fenti kommentelo megoldasaval nekem az volt abajom, hogy fogta es felkelt odalepet ergo nem fekudt le. Nekem az valt be, hogy az alkarom a foldtol nem messze kitartottam es alatt a masik kezemmel athuztam a falatot, mikor lefekudt mert csak ugy erte el a falatot mondtam a parancsszot, es nagyon megdicsertem. Pikk pakk megtanulta. Javaslom Zak George nevu uriember youtube csatornajat.
2016. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon közel kell tartani a kaját a kutyához,úgy nem fog felkelni,de nyilván rengeteg más módszer is akad,nem ez az egyetlen működőképes,de nekem ez vált be.Rá lehet segíteni azzal is,ha az ember a marjánál fogva lenyomja a kutyát.
2016. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kenyszeriteni nem szabad. A kutya csinalja szivesen a feladatot, ahogy te is. Termeszetesen kutyaja valogatja azert irtam alternativat, mert a te modszered nalunk dugaba dolt tobb esze volt annal.
2016. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eddig azt csináltam hogy megmutatam neki a jutalom falatott és vártam hogy pacsit adjon segitsetek
2016. márc. 21. 17:28
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha azt várod, hogy jutalomfalat felmutatására gondolatolvasó legyen, akkor nem lesz nagy sikered a kutyakiképzés területén :) Vidd suliba :)
2016. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!