Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akar lefeküdni velem a párom. Megcsal?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk a szüleimnél. Az ő szülei külföldön dolgoznak. Tudni kell róla, hogy imàd játszani, nagy kocka. Az utóbbi időben, kb fél éve kezdődött, de most van a csúcspont, hogy nem érzem úgy, hogy szeretne. Nem szereti már a vicceimet, nem beszélget velem, úgy élünk együtt, mint két testvér. A szexuális életünk egyenlő a nullával.. ha rámászok elutasìt állandóan azzal az indokkal, hogy ő fáradt, ha dolgozik, ha nem. Valamint inkább a gépe előtt ül, minthogy velem foglalkozzon. Itthon ülünk állandóan. Az utóbbi időben próbáltam orális kényeztetéssel rábírni a szexre, az lett a vége hogy ő megkapta a kényeztetést. Én semmit. Hogy hozzam ezt fel neki? Szerintetek mi lehet a baj? Szakítsak vele?


23/L


2016. febr. 27. 01:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen nem létezik szerintem ez kamu xD
2016. febr. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Amekkora férfiállat több nővel is egyszerre.
2016. febr. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Gyökér a pasi. Ha lenne most barátnőm, egész nap kúrnám, nem ilyen 5 éves agyi szinten PC-znék egész nap. :D
2016. febr. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
hát ja :D én is azt várnám el, hogy egész nap kúrjon :$
2016. febr. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Hogy hozd fel neki? Húzd ki a gépet a falból mikor nincs otthon, és dugd El a routert meg a lan kábelt.Ha hazaért, mond meg neki,hogy Addig amíg ezt nem beszéltétek meg nem gépezhet és szépen tálalj ki neki.

Ha folyon gépezik nem csal meg, egyszerûen megint kiskölyöknek hiszi magát mert hagytad ellustulni. Foglalkozzon veled vagy végeztetek :)

2016. febr. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Mivel játszik?

Öltözz be a kedvenc női játék karakterének :D

Komolyabbra fordítva a szót, beszélj vele.

Legyél egyenes,és határozott,ez másképp nem megy.

Kérdezd meg tőle, történt-e bármi, ami miatt megváltozott a libidó ja.

Lehetnek lelki okok,életbeli problémák

Előbb derítsd ki mi a helyzet, nem kell egyből dobni.

Esetleg igyatok meg pár pohár bort,kicsit spiccesen az ember beszédesebb, a pia oldja a gátlásokat.

Hajrá, cselekedj :)

2016. febr. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Esetleg depressziós is lehet!
2016. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Többször volt már ez téma nálunj, egyszer szakítottam is vele.. egy év után. De kibékültünk. Nem tudom mit tegyek, nagyon kivagyok. Fiatalabb amúgy nálam és én vagyok neki az első. Szerintem rámunt..vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy talán csak a megszokás tart már minket együtt. Megcsalni nem fogom, többet ér a becsületem.. de fél év elteltével egy nőnek bizonyos szükségletei felerősödnek.

Más csajokat stíröl, mondja, hogy kellenének neki, de itt vagyok én. Régen nem csinált ilyet. Régen zavarta, ha más sráccal beszélgettem, haveri alapon is akár, ma már nem. Ő 19 amúgy.. tudom, lehet gáz, de szerettem. És nem érdekelt. Csak most jövök rá, hogy ő abban a "lyuk az lyuk, csak a keret más" korában van. És ezzel egy kommentelő férfit se akarok megbántani.. nem általánosítok.

2016. febr. 27. 08:37
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Lesz,optad anélkül,hogy ráültél volna és meglovagoltad volna??

Hát... :-D

2016. febr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy csal meg, "ez" egy puha f.s.z. Keress már egy normális pasit, ne egy ilyennel égesd már magad, hát rossz volt olvani is, kisanyám.

23 évesen eltűrni, hogy a f.s.zid a gép előtt üljön és játszon, hát ekkora szégyent már ennyi évesen. Ez körülbelül olyan, mintha te előkapnád a Barbi babádat meg a My little ponydat, azt ott szerepjátékoznál, mint egy 3 éves.... Szégyen a mai világ.

Szakítanék, de kegyetlenül.

22L

2016. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!