Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar velem még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem még lefeküdni?

Figyelt kérdés
% hónapja járunk :) Azt mondja hogy szeret meg minden csak még nem akar velem lefeküdni! Avval védekezik,hogy nem akarja elkapkodni a dolgot....de javitsatok ki ha tévedek de 5 hónap szerintem elég idő már.....ráadásul már 21 éves...Ő szerinte ha meg van az igazi akkor avval lesz még idő sok mindenre.....máshol is van ez így?

2016. jan. 16. 17:03
 1/6 A kérdező kommentje:
*5 hónapja
2016. jan. 16. 17:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom lány jóval fiatalabb nálad. És ezt nem is szabad sürgetni és erőltetni!
2016. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem én 19 vleszek...2 ével idősebb...Állitólag nem feküdt még le senkivel! Gondolom ez is közre játszik.hogy ilyen nehezen adja be a derekát!
2016. jan. 16. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 1,5 hónapja vagyok együtt a barátommal (de már nagyon kívánjuk egymást). Én szintén szűz vagyok. Lehet hogy nem bízik még meg benned eléggé, vagy pl. nagyon konzervatív. Ne sürgesd, a lényeg hogy éreztesd vele, hogy türelmes vagy vele, és vársz rá!
2016. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát tényleg várok mert nincs más választásom,de néha nagyon nehezemre esik miko orr vagyok nálla és mikor meg látom...,,elmegy az eszem" de nem érhetek hozzá ugy...mondta,hogy fél az elsőtöl meg,hogy nem fog tetszeni stb...hiába mondom neki,hogy ez hülyeség még akkor sem akarja!
2016. jan. 16. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Most a szeretetét kérdőjelezed meg vagy mit? Én is szeretem a barátom és nem ő az oka hogy még másfél év után se akarok lefeküdni se vele se mással. Egyszerűen én még nem érzem magam késznek rá, ha megtenném kényszer lenne és rossz emlék mindkettőnknek. Nem az, hogy nem kívánom de félek és furcsa ez az egész dolog nekem. Ha szereted nem erőlteted hanem próbálod megérteni és megvárni. 18l
2016. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!