Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel fáraszthatnám le?

Mivel fáraszthatnám le?

Figyelt kérdés
Puli keverék kutyus, két éves. Minden nap mozgatva van. Ma több, mint két és fél órát voltunk egy nem messzi réten. Futottunk, apportíroztunk, mert az nagyon szereti. Szinte egyfolytában rohant. Utána hazamentünk, tanítgattam, de ugyanolyan élénk volt, mintha le sem fárasztottam volna, utána még játszani akart. Tudtok valamit, amivel jobban le tudom fárasztani? Az apportírozás neki semmi, órákon át csinálhatjuk, futni meg nem tudok vele folyamatosan órákon át. :D Szoktam vinni kutyaiskolába, kutyafuttatóba, azok után sem fáradt. Nem tudom, honnan van ennyi energiája, de ki akarom használni, ha már van. Soha nem volt még olyan, hogy hazaérve kiterült volna, legszívesebben mindig játszana. Egyébként amíg iskolában vagyok, addig is szoktak vele foglalkozni itthon, miután hazaértem, én is, szóval nem lehet rá mondani, hogy nem próbálkozunk...

2016. márc. 21. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
esetleg kipróbálhatnátok a biciklizést is, ez neked se olyan megterhelő mint a futás és ha "huzatod" is a biciklit lehet hogy még jobban elfárad és neked még könnyebb dolgod lesz (az utóbbit persze csak hámban és hosszabb pórázzal) de ha csak szabadon van és jó gyorsan tekersz, hogy sprintelnie kelljen szerintem elég gyorsan el fog fáradni :)
2016. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!