Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves kutyatartók! Vettem...

Kedves kutyatartók! Vettem egy hathetes kutyakölyköt, s szeretném hallani az ötleteket, miként neveljem?

Figyelt kérdés

1: Megmosdathatom-e a hathetes kölyköt? Ha igen akkor kell neki venni speciális sampont, vagy egyszerű szappan is jó?

2: Mikor kezdjem el idomítani? Most hat hetes, mennyi időt kell várjak míg idomítható, vagy esetleg már próbálkozhatok?

3: Olvastam, hogy a legjobb jutalomfalat a virsli. Megt kell főzni, vagy jó nyersen is?



Még ha lesz kérdésem, majd leírom, ide, addig is köszönöm a válaszokat. :) Esetleg, ha van valami ami tapasztalat, vagy fel akarjátok hívni a figyelmem rá nagyon szépen köszönöm. Ha számít akkor a kutyaköjök komondor :)



2016. márc. 22. 13:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
szocializálni NEKED kell
2016. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Első körben ivartalaníttasd mind a két kutyád, mert egy idő múlva turmixok lesznek. Viszont nem tudom eldönteni, hogy szándékosan provokálod a népet vagy tényleg Ennyire buta vagy?
2016. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Megértettem
2016. márc. 22. 16:54
 24/24 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudok érdemleges válasszal szolgálni, de néhány kivételtől eltekintve (akinek nem inge ne vegye magára) úgy látszik csak jártatni tudjátok a szátokat. Jaj szegény kiskutya meg mekkora mocsok gazda! De jó tanácsokat bezzeg nem adtok neki, csak megy a fröcsögés. Szerintem az első pár kommentből megértette, hogy nem kellett volna még elhoznia, de ettől a kiskutyának nem lesz jobb. Ha annyira nagyon segíteni akartok, akkor mondjatok a kérdezőnek valami érdemlegeset is, hogy jó legyen a kutya élete. -.-
2016. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!