Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ökölnyi csomó nőtt a kutyám...

Ökölnyi csomó nőtt a kutyám nyakán, mi lehet?

Figyelt kérdés
13 eves nosteny magyar vizsla kutyamon egy okol nagysagu dudor keletkezett. Tegnap meg nem volt rajta. A nyakan a gerincen kozvetlenul helyezkedik el. Ha megfogom olyan kicsit vizesnek tunik de meg se puha a kozepe. Mitol lehet ? Mi lehet? Aggodjak? Tapasztalatok? Kerlek szepen csak ertelmes valaszokat adjatok! Allatorvoshoz keso este nem tudom elvinni.
2016. márc. 23. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
van ügyelet, annyira még nincs is késő. mivel idősebb a kutyus, hirtelen jött a dolog és a nyakán van én jobb félni mint megijedni alapon keresnék gyorsan egy állatorvost. akármi lehet, akár az is, hogy csak megütötte magát vagy megcsípte valami, de ki tudja...
2016. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát azért az ökölnyi nagyságú, az elég durva. Én elvinném az ügyeletre!
2016. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Pyoderma is lehet, azt kezelni is könnyű.
2016. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyit mondott az orvos, hogy figyeljuk... Hat gondoltam magamban koszi, sokat segitettel
2016. márc. 25. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!