Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel árthatok valamilyen...

Ezzel árthatok valamilyen módon a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Egy felnőtt kutyáról van szó (rottweiler). Sok helyre magammal viszem, sokszor jön ismerős, rokon, stb, és ilyenkor bár én megyek kinyitni a kaput a kutyát nem kötöm meg, nem zárom be.

Általában ez a szituáció játszódik le.


Valaki becsenget.

Én kinézek, a kutya már rohan vissza hozzám (a ház és a kerítés között kb. 40 méter van)

Ahogy megyek a kapu felé, akkor a kutya mellettem van, de annyira látszik rajta, hogy minden porcikája a vendéget figyeli.

Ha olyan emberről van szó akit beengedek, mondjuk rokon, ismerős, stb, akkor a kutya végig szimatolja, és végig kíséri, a házig, majd kifelé szintúgy.


De ha ez esetleg naponta van, akkor ez nem rossz a kutyának? Vagy nem is tudom, hogy hogyan fogalmazzak.


Tehát míg mások bezárják a kutyájukat vagy megkötik, hogy ne találkozzon senkivel, (postás, rokon, munkatárs, stb.) akkor én nem teszek rosszat azzal, hogy túl sok emberrel találkozik?


2016. márc. 23. 21:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9-es. Pont erre gondoltam.


"Te. Mert ilyen baromságokat kérdezel."

Szerintem meg te vagy a gyökér, mert unalmadban ide jössz kötekedni.


A többieknek köszönöm a választ.

2016. márc. 24. 08:52
 12/12 anonim válasza:
Igazán nincs mit! És örülök, hogy ennyire érdekel a kutyusod :)
2016. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!