Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kutyám (kan)...

Juice_M kérdése:

Németjuhász kutyám (kan) fedeztetés után csak fekszik normális ez?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 11:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"megmutassam az oltási könyvét?"


Na még szerencse, hogy a kötelező oltását megkapja...

Képzeld, minden kutyának van oltási könyve, amelyiket orvos oltott. Fajtától függetlenül.


"amugy meg nem aladásra lesz"


Na persze. És ha leellik pl 13 kölyköt, akkor együtt fogtok élni mint egy szép boldog család, és van több százezred a kutyák ellátására, ugye? Ja, nem ők Aldis tápot esznek majd, mert az csak 1800/10 kg...

2016. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a kant fedeztetted, akkor nem csoda. A kan szokta fedezni a szukát, és nem a kant fedeztetik.
2016. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
12: besírtam rajtad :'D
2016. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
haha kössz a válaszok! nem nekem lesz az a sok kutya hanem a szuka gazdájáé nekem csak egy kell ami az enyémtöl lesz és kész. A másik kutya gazdája azt csinál velük amit akar. Az én kutyám apja volt csak törzskönyves azt láttam is de a szuka nem volt. az én kutyám nem tenyésztésre lett hozva hanem házatőrizni csak felkerestek hogy lehetséges e ez a dolog mert tetszik neki ez a fajta (ónémetjuhász). én ezt 10000 ft ért vettem kiskutyaként és aszthittem nem lesz belőle semmi mert olyan kis béna volt.
2016. márc. 25. 13:15
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

De ez nem így működik, kérdező! Kezdjük ott, hogy már a te kutyád is egy szaporítótól vásárolt keverik, hiszen nincs törzskönyve. És csak azért, mert valakinek megtetszik, nem kell nekiállni kiskutyákat gyártani, hiszen azok ugyanúgy keverékek lesznek. Amit csináltok, az nem kutyatenyésztés, hanem felesleges szaporítás.

A tenyésztés ott kezdődik, hogy törzskönyves, tenyésszemlés, betegségekre szűrt kant és szukát teszel össze, miután kiváltottál egy saját kennelnevet.

Úgyhogy remélem, több ilyen akciót nem terveztek.

2016. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"az én kutyám nem tenyésztésre lett hozva hanem házatőrizni"


Akkor mi a fenének "tenyészted" pontosabban szaporítod?


És azt tudtad, hogy a kutyád kölyke az nem a klónja? Minek kell pont a te kutyádtól kölyök?? Nincs a közeli menhelyen elég???

Végtelenül nagy primitivségre utal, hogy kutyatartóként azt mondod: "téged nem érdekel mi lesz a kölykökkel".

2016. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"én ezt 10000 ft ért vettem kiskutyaként és aszthittem nem lesz belőle semmi mert olyan kis béna volt."


így lesz sok beteg kutya, amit szaporítanak, mert a te kutyád kölykei már 2. generációs keverékek, mert csak egy (vagy több de max 3) fajtatiszta nagyszülője volt. Gyorsan elromlik így a génállomány, mivel szaporák, ezért van sok kockázat egy szaporítottal.

2016. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!

Nagyon felelőtlen "gazda" vagy.... A TE kutyád kölyke!!!! Ha meghal nem erdekel?????!!???

2016. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
kössz ezt sok választ!!!!
2016. márc. 26. 17:18
 20/21 anonim ***** válasza:

"kössz ezt sok választ!!!"


Igazán nincs mit, máskor is...

Reméljük a mondanivaló el is jutott az agyadig!

2016. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!