Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon büdös a kutyám vizelete...

Nagyon büdös a kutyám vizelete. Ez normális?

Figyelt kérdés

Fiatal kan, nincs ivartalanítva. Amióta csak nálunk van, nagyon erős, orrfacsaró bűze van a vizeletének, ami elég kellemetlen tekintve hogy azt mindenhol ott hagyja az udvaron. Ha valamit megjelölt, azt már kb. 20 méterről "kiszagolom".

Na, de jelölgetés ide vagy oda, szerintetek van valami baja? ( voltak már kutyák de azokkal nem volt ilyen gond)


2016. márc. 6. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
igen, nekem is egyszer igy volt az eggyik kutyámnál és meghalt. Biztos valami bélfertőzése van, ugy hogy vidd el állat orvoshoz
2016. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. Vidd orvoshoz.
2016. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, a bélfertőzésnek és a vizelet szagának nincs köze egymáshoz.


Kan kutyáknsk eleve büdösebb,de ha már nagyon szagos,mint leírtad ott vmi hormonális probléma is lehet,amit ivartalanítással megoldhatsz. Persze jobb lenne egy orvosnak megmutatni,mert nem normális.

2016. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is arra gyanakodtam, hogy valamiféle hormonális problémája lehet. Nem is csak a büdös vizelete miatt, hanem a mániákus jelölgetése miatt is (pl. a saját táljába is belejelöl, meg a többi állatot is levizeli- idegen kutyákat, macskákat).

Sok kan kutyát láttam már, de közülük mindegyik "az ésszerűség határain belül" jelölt csak, tehát egy kicsit ide, egy kicsit oda, néha-néha. De amit ő csinál az már tényleg nem tűnik normálisnak. :(

Amúgy is akartam ivartalaníttatni, remélem avval megszűnik a gond.

2016. márc. 6. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!