Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veletek már volt ilyen?

Veletek már volt ilyen?

Figyelt kérdés

kutyával mentem az úton. mellettünk volt füves terület és őt pórázzal együtt ráengedtem. láttam, hogy jön egy kisgyerekes család én félrehúzódtam magam mellé vettem a kutyát mert tudtam hogy oda akarna menni megszaglászni a kicsit (már több kisgyerekkel találkozott, szokták simogatni is), de semmi ártó szándék nem volt benne. a szülők látták, hogy nagy kutya és félre is húzódtam, de a gyereket hagyták tovább futni felénk. erre az én kutyám felállt és kicsit elkezdett húzni, de nem engedtem, ergó hozzá sem ért a gyerekhez, de a szülők olyan fejjel néztek engem mintha most akartam volna meggyilkolni a gyereküket és még elnézést is kértem, de csak mentek tovább, mintha meg se hallották volna. után jött a nagymama aki úgy gondolta muszály a helyzethez hozzá szólnia és megkérdezte miért nincs rajta szájkosár. én normálisan elmondtam neki, hogy nem kötelező csak tömegközlekedésen illetve, ha veszélyes másokra nézve. ő meg mondta, hogy ez nem így van és hogy törvényt szegek stb. erre csak annyit mondtam, hogy tessék utána olvasni. erre megkaptam, hogy szemtelen vagyok. erre annyit válaszoltam, hogy felelős kutyatartó vagyok és tisztában vagyok a törvényekkel és az én kutyám nem veszélyes. erre még azt is megkaptam hogy nagyszályú és szemtelen is vagyok...

most komolyan cselekedtem rosszat? direkt félrehúzódtam, nem engedtem a gyerek közelébe, de szájkosarat meg nem rakok rá mert nem harap. nyilván szeleburdibb volt a kutyám mert nem volt akkor lehetőségünk kivinni, de ezzel tisztában is voltam...

ti hogy gondoljátok?



2016. márc. 26. 23:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen egy kicsit túl reagálta az esetet.Mond meg neki hogy a kutyám kiváncsi...nem csináltál rosszat.Jó hogy vissza dumáltál neki így kell ezt.Ne hagyd magad SOHA.És amugy nem tudom mit képzel magáról az a nagyika😂😂😂
2016. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!